• Головна
  • Нагороди, за особистий внесок у енергоефективність Хмельницького, знайшли своїх власників (Фото)
18:20, 9 жовтня 2015 р.

Нагороди, за особистий внесок у енергоефективність Хмельницького, знайшли своїх власників (Фото)

За особистий внесок у енергоефективний розвиток міста Хмельницького та активну участь у проведенні Днів Сталої Енергії оголошено подяки голові ХОМГО «Територія» (фестиваль «Республіка») Захарку Андрію, президенту Хмельницької торгово-промислової палати Бєляковій Наталії та голові правління ГО «Хмельницький молодіжний клуб розвитку» Кушніру Степану. 

11220066_1656083344639707_736041271278697587_n

Інформацію про нагородження дізнаємося на офіційній сторінці у Фейсбук Відділу енергозбереження та інвестиційної політики Хмельницької міської ради.
Перші Дні Сталої Енергії у місті розпочато зі створення їх візитної картки - малюнку від фестивалю «Республіка» на стіні п`ятиповерхівки в самому центрі міста. Малюнок є нетиповою ілюстрацією на тему енергозбереження.

Нагороди, за особистий внесок у енергоефективність Хмельницького, знайшли своїх власників (Фото), фото-1

В рамках проведення Днів Сталої Енергії міською радою спільно з Хмельницькою торгово-промисловою палатою проведено виставку «Енергоефективне обладнання, матеріали та технології». Виробники та дистриб’ютори енергозберігаючих технологій представили свою продукцію та розповіли відвідувачам. Також у рамках проведення виставки відбувся круглий стіл «Енергоефективність - основа добробуту» за участю науковців, представників влади, бізнесу та громадськості.

Нагороди, за особистий внесок у енергоефективність Хмельницького, знайшли своїх власників (Фото), фото-2

Низку  заходів організували учасники ГО «Хмельницький молодіжний клуб розвитку». Волонтери громадської організації взяли участь у роботі мобільних пунктів зі збору небезпечних відходів від населення та провели флешмоб-акцію «Зелене місто». Разом з громадською організацією міська рада провела конкурс фотографії у соціальних мережах. Крім того ГО «Хмельницький молодіжний клуб розвитку» організовував різні дискусійні клуби для старшокласників та студентів на екологічні, енергоефективні та енергозберігаючі теми.
Саме за організацію таких заходів у галузі енергоефективності були нагородженні керівники цих проектів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нагорода #енергоефективність #Захарко #Кушнір
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...