• Головна
  • Кабінет міністрів підвищив стипендії
10:40, 11 жовтня 2015 р.

Кабінет міністрів підвищив стипендії

З 1 вересня 2015 року уряд підвищив розмір стипендій учням і студентам. Про це повідомляє економічна правда із посиланням на прес-служба Кабінету міністрів.

Постановою Кабінету міністрів № 797 "Про внесення зміни до постанови Кабінету міністрів № 165" визначено, що розмір мінімальної ординарної академічної стипендії становить:

  • для учнів професійно-технічних навчальних закладів - 311 гривень на місяць;
  • для студентів вищих навчальних закладів першого-третього рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" або "бакалавр" - 622 гривні на місяць.
  • розмір мінімальної ординарної академічної стипендії для студентів вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр", "спеціаліст" або "магістр" становить - 825 гривень на місяць.

Також з 1 вересня 2015 року збільшено розмір соціальної стипендії.

"Для учнів професійно-технічних навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також учнів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, стипендія становить 961 гривню на місяць, а для студентів вищих навчальних закладів - 1989 гривень на місяць", - йдеться в повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#підвищення стипендій #учнівські стипендії #реформи освіти #розмір стипендії
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...