• Головна
  • У Хмельницькому розмістили агітаційні матеріали у приміщенні комунального закладу
14:49, 14 жовтня 2015 р.

У Хмельницькому розмістили агітаційні матеріали у приміщенні комунального закладу

Друковані агітаційні матеріали спостерігачі ОПОРИ зафіксували 13 жовтня у приміщенні Центру національного виховання учнівської молоді, що підпорядковується управлінню культури і туризму Хмельницької міської ради.

Зокрема на інформаційних стендах у коридорі закладу було розміщено агітки із закликами голосувати за кандидатів у депутати від партії «За конкретні справи» Валентину Рогатюк (до міської ради) та Інну Шоробуру (до обласної ради), про це повідомляється на сайті ОПОРИ.

Зазначимо, що Валентина Рогатюк працює директором Центру національного виховання учнівської молоді, а Інна Шоробура – ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

images-Vybory15-U_Khmelnytskomu_sposterihachi_OPORY_fiksuyut_ahitatsiyni_materialy_v_prymishchenni_komunalnoho_zakladu_14.10.2015_1_1-500x375

images-Vybory15-U_Khmelnytskomu_sposterihachi_OPORY_fiksuyut_ahitatsiyni_materialy_v_prymishchenni_komunalnoho_zakladu_14.10.2015_1_1-500x375

Щоб з’ясувати, чому на стендах у закладі комунальної власності вивісили агітаційні матеріали, спостерігачі ОПОРИ вирушили до директора. Валентина Рогатюк, перебуваючи у своєму кабінеті, за робочим столом, відповіла: «Мене тут немає, я у відпустці. Питайте в заступників».

У кабінеті заступника, завідуючого сектором Петра Назаренка, спостерігачі побачили плакат Валентини Рогатюк, поліетиленові пакети, блокноти та інші агітаційні матеріали із логотипом партії «За конкретні справи».

images-Vybory15-U_Khmelnytskomu_sposterihachi_OPORY_fiksuyut_ahitatsiyni_materialy_v_prymishchenni_komunalnoho_zakladu_14.10.2015_3-500x375

images-Vybory15-U_Khmelnytskomu_sposterihachi_OPORY_fiksuyut_ahitatsiyni_materialy_v_prymishchenni_komunalnoho_zakladu_14.10.2015_3-500x375

На запитання, чому у закладі наявна агітація, пан Петро відповів: «Якщо можна на білбордах і стовпах, то тут теж можна». Що ж до агітаційного плакату свого безпосереднього керівника, чоловік зазначив: «Може, мені просто подобається ця жінка».

Громадянська мережа ОПОРА наголошує: згідно з п. 5 ч. 9 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори» забороняється розміщувати друковані передвиборні агітаційні матеріали, політичну рекламу на будинках і в приміщеннях установ і організацій державної та комунальної форми власності. Розміщення агітаційних матеріалів у заборонених законом місцях громадянином тягне за собою накладення штрафу від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ст. 212-214 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Крім того, хочемо зауважити, що кандидатам, які займають посади  на державних, комунальних підприємствах, у закладах, установах, організаціях (у тому числі за сумісництвом), забороняється залучати для передвиборної агітації або використовувати для будь-якої роботи, пов’язаної з проведенням передвиборної агітації, підлеглих їм осіб, устаткування, приміщення, інші об’єкти та ресурси за місцем роботи, а також використовувати службові чи виробничі наради, збори колективу для проведення передвиборної агітації (ч. 2 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори»).

Більше новин про передвиборчі баталії читайте у нашій спецтемі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОПОРА #агітаційні матеріали. місцеві вибори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...