• Головна
  • На Хмельниччині директор друкарні написав лист-скаргу в прокуратуру
09:45, 15 жовтня 2015 р.

На Хмельниччині директор друкарні написав лист-скаргу в прокуратуру

Керівник КП «Кам'янець-Подільська міська друкарня» звернувся до правоохоронних органів та ОПОРИ з повідомленням про порушення виборчого законодавства районною виборчою комісією.

Як повідомляє Громадянска мережа ОПОРА, 12 жовтня директор КП «Кам'янець-Подільська міська друкарня» В. П. Єрменчук звернувся з листом до начальника Кам’янець-Подільського міського відділу СБУ та прокурора Кам’янець-Подільського району.  У листі він повідомляє, що Кам’янець-Подільська районна виборча комісія розпочала виготовлення виборчих бюлетенів, «при цьому порушуючи Закон України «Про місцеві вибори», а саме ст. 74 ч. 2, ігноруючи РОЗ’ЯСНЕННЯ щодо порядку виготовлення виборчих бюлетенів…» Крім того, керівник друкарні просить відповісти, чому РВК, «грубо порушуючи Закон України «Про місцеві вибори», стає на шлях підриву демократичних завоювань Революції гідності і Майдана».

Керівника друкарнівважає, що підприємство, якому ТВК надала право друкувати бюлетені, не володіє «необхідною технічною документацією, кількістю фахівців, що мають відповідну фахову освіту або досвід такої роботи, а також технологіями захисту документів від підробки».

Кореспондентка «Точки ОПОРИ»дізналася, що Кам'янець-Подільська районна виборча комісія постановила: «для друкування бюлетенів визначити поліграфічне підприємство «Фізична особа приватний підприємець Сисин Оксана Володимирівна».

Оскільки 14 жовтня отримати офіційний коментар від представників СБУ і прокуратури не вдалося, ОПОРА має намір дізнатися, як вони будуть реагувати на лист В. П. Єрменчука, уже найближчим часом. 

images-Vybory15-Khmelnychchyna._Dyrektor_komunalnoyi_drukarni_zvynuvachuye_Kamyanets-Podilsku_RVK_u_hrubomu_porushenni_zakonodavstva_14.10.2015_1-5...

images-Vybory15-Khmelnychchyna._Dyrektor_komunalnoyi_drukarni_zvynuvachuye_Kamyanets-Podilsku_RVK_u_hrubomu_porushenni_zakonodavstva_14.10.2015_1-500x833

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#місцеві вибори #політика #скарага ОПОРА
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...