• Головна
  • Розпочався процес підписання «Меморандуму про енергонезалежність Хмельницького» (Фото, відео)
18:20, 15 жовтня 2015 р.

Розпочався процес підписання «Меморандуму про енергонезалежність Хмельницького» (Фото, відео)

Кандидати на посаду міського голови Хмельницького, довірені особи та представники політичних партій, які висувають своїх кандидатів у депутати до Хмельницької міської ради підписували «Меморандуму про енергонезалежність Хмельницького». 

Розпочався процес підписання «Меморандуму про енергонезалежність Хмельницького» (Фото, відео) (фото) - фото 1

Хоч цей документ і юридичної сили немає, проте закликає підписантів у разі обрання сприяти прийняттю та реалізації «Плану дій сталого енергетичного розвитку Хмельницького», що розроблений експертами у сфері енергозбереження та енергоефективності.

Меморандум і його підписання є аполітичними та не спрямовані на підтримку будь-кого з кандидатів на посаду Хмельницького міського голови чи політичних партій, які висунули своїх кандидатів на посаду депутатів Хмельницької міської ради. Тому організатори запевняють, що створили рівні умови та однаково проінформували усіх, хто перебуває на політичній арені Хмельницького. А приходити на підписання чи ні – це вже особиста справа кожного. Степан Кушнір, голова правління ГО "Хмельницький молодіжний клуб розвитку", сказав, що термін підписання триватиме до кінця тижня. «Підпис – це добро на співпрацю», - підсумував він. Тому зовсім скоро дізнаємося, хто до цієї співпраці готовий. 

Розпочався процес підписання «Меморандуму про енергонезалежність Хмельницького» (Фото, відео) (фото) - фото 2

Розпочався процес підписання «Меморандуму про енергонезалежність Хмельницького» (Фото, відео) (фото) - фото 2

Так, на сьогоднішньому зібранні свої підписи поставили кандидати на посаду міського голови Сергій Мандзій, Дмитро Йовдій, довірена особа Олега Лукашука та Валерія Полозюка. Погодилися з умовами Меморандуму представники ГО «5.10», «Народного руху України», «Батьківщини», «Аграрної партії», «Народного контролю».
Організатори пообіцяли зовсім скоро прозвітувати та надати повний перелік підписантів.

Розпочався процес підписання «Меморандуму про енергонезалежність Хмельницького» (Фото, відео) (фото) - фото 3

Розпочався процес підписання «Меморандуму про енергонезалежність Хмельницького» (Фото, відео) (фото) - фото 3

Довідково: Меморандум розроблений в рамках грантового проекту «ЕСКОМ» (Енергоефективність – створення коаліції на місцях), учасником якого стала ГО «Хмельницький молодіжний клуб розвитку», що реалізується в чотирьох країнах Східної Європи: Україні, Молдові, Грузії та Вірменії. Проект спрямований на зменшення енергетичної залежності та впровадження енергоефективних технологій у країнах Східної Європи та фінансується Європейським Союзом. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#підписання #меморандум #кандидати #енергозалежність
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...