• Головна
  • 212 мільйонів «тіньових» гривень
16:54, 19 жовтня 2015 р.

212 мільйонів «тіньових» гривень

Фіскальники перевірили підприємства, які застосовують тіньові схеми та інші методи тінізації економіки. Результати перевірок додали у місцеві бюджети 212 мільйонів гривень, що вдвічі перевищує відповідний показник минулого року.

При цьому підрозділами податкового та митного аудиту проведено 73 планових та 433 позапланових перевірок, що вдвічі менше, ніж за аналогічний період 2014 року. Із узгоджених податкових зобов’язань уже забезпечено надходження до бюджету податків та зборів у сумі 37 мільйонів гривень, повідомляє прес-служба ДФС у Хмельницькій області.

«Руйнування тіньових схем мінімізації сплати податків працює на захист сумлінного бізнесу, який повинен мати прозорі і конкурентні умови для своєї діяльності. Як наслідок, це позначається на системному виконанні індикативних показників доходів державного та місцевого бюджетів, який у цьому році отримав 3 мільярди гривень податкових платежів. Однак фіскальна служба, завдяки наявності сучасного моніторингового механізму сплати податків бачить резерви, які обов‘язково мають бути задіяні», – зазначив на розширеній нараді відомства керівник ДФС у Хмельницькій області Мар‘ян Зеленецький.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тіньова економіка #тіньовий бізнес #штраф #ДФС
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...