Помічник

9 способів виведення жирних плями з одягу
Промисловість
8 materials
1
Господарське мило
Господарське мило

Це універсальний засіб, яким можна видалити свіже забруднення. Намили замоченим в теплій воді бруском мила брудні місця одягу, залиши на 12 годин для ретельного вбирання (для ефективності краще обернути одяг целофаном), після чого прополощи одяг від мила

Мыло, Нефти, Миндаль, Ядер, Губка, Абрикосы, Мыла Кусок

3
Цукор
Цукор

У цьому разі треба після намилювання одягу милом посипати плями жиру невеликою кількістю цукру. Через 15 хвилин після нанесення потри місця з жиром щіткою, і ще через 15 хвилин випери одяг в пральній машині.

4
Сіль
Сіль

Не менш ефективний спосіб, ніж вивести жирну пляму за допомогою цукру. Принцип застосування практично ідентичний – рясно посип забруднення сіллю, щоб пляма була повністю покрита. Через деякий час після вбирання ретельно потри пляму за допомогою щітки, прибери залишки солі і промий оброблені забруднення в теплій воді.

Эфирное Масло, Спа, Косметическое Масло, Ароматерапия

5
Крейда
Крейда

Для швидкого і хорошого результату натри трохи крейди і посип цим порошком плями від жиру, а через 2-3 години змий крейду водою.

Человек, Доска, Рисование, Мышцы

6
Зубний порошок
Зубний порошок

Поклади брудний одяг на рівну горизонтальну поверхню, рясно посип плями жиру зубним порошком, зверху поклади тонку тканину і пропрасуй одяг гарячою праскою. Далі залиш оброблену річ на ніч, після чого ретельно прополощи одяг у воді. Чим вивести масну пляму з одягу, якщо під рукою немає зубного порошку? Можна за такою ж схемою застосовувати тальк, дитячу присипку або соду.

7
Бензин
Бензин

Цей спосіб для виведення старої жирної плями підходить тільки для того одягу, який виготовлений ​​з будь-яких тканин, крім синтетики. Перед застосуванням дізнай склад своїх речей, якщо все добре, просочи ватний тампон в бензині, після чого змочи старі жирні плями від країв до центру, дай трохи вбратися, і вже потім відправляй річ в пральну машину.

Бензин Канистра, Бензин, Канистра

8
Скипидар
Скипидар

Це агресивний і сильний засіб, тому перед тим, як видаляти забруднення скипидаром, переконайся, що одяг виготовлений не з делікатних тканин. Щоб прибрати навіть найдавніші плями, досить втерти скипидар у забруднення за допомогою ватного тампона, залишити на кілька годин, після чого випрати. Плями жиру обов'язково зникнуть.

9
Кока-Кола
Кока-Кола

Досить оригінальний спосіб, щоб відчистити одяг від старої масної плями – налий в місткість 2-3 літри кока-коли, замочи в ній брудний одяг на 2-3 години, після чого дістань річ і випери у пральній машині.

Купальный Костюм, Кока Кола, Кокс, Бутылка, Закуска

Коментарі

Хочете додати 0382.ua на головний екран і бути в курсі новин?