• Головна
  • Хмельницькі активісти шукають родину для волонтера Корпусу Миру
13:22, 15 лютого 2016 р.

Хмельницькі активісти шукають родину для волонтера Корпусу Миру

Допомогти розвиватися хмельницькій громадській активності погодилося Урядове агентство США Корпус Миру. Саме тому до Хмельницького приїздить волонтер з США, який працюватиме протягом 2 років у Хмельницькому молодіжному клубі розвитку.  Для цього необхідно створити відповідні умови для його перебування у нашому місті.
«Він працюватиме в ХМКР та інших організаціях, а також школах. Щоденно волонтер проводитиме певні заходи, робитиме проекти, тощо, – розповідає голова Хмельницького молодіжного клубу розвитку Степан Кушнір. –Попередньо ми пишемо для Корпусу Миру про наші очікування від волонтера, а вони відповідно підбирають за якостями найкращого для нас».
Як приймаюча сторона Хмельницький молодіжний клуб розвитку має створити усі умови для проживання та перебування волонтера. Найголовніше – це проживання в місцевій родині протягом 6 місяців.
«За цих 6 місяців волонтеру буде необхідно соціалізуватися, а родина  є маленькою моделлю міста, держави. Через пів року, якщо обидві сторони будуть мати бажання проживати далі разом, то волонтер продовжуватиме жити у родині. В іншому випадку волонтери ХМКР зніматимуть для нього житло», – пояснює Степан.
Основні умови прийому волонтера:
- для нього потрібна окрема кімната з ліжком, столом та стільцями. За неї він щомісяця сплачуватиме 1200 грн.;
- слід виділяти час для спілкування з волонтером. Він вивчатиме українську мову, то й спілкуватиметься також українською;
- забезпечити для волонтера харчування раз на день (для цього буде виділений окремий бюджет);
- приймаюча родина може складатись з 2 осіб, які перебувають в громадянському шлюбі. Перевага надаватиметься сім'ям з дітьми.
Родини шукатимуть до 17 лютого. Детальну інформацію можна дізнатися за тел. (096) 945 02 51 (Степан Кушнір) або ж написавши коментар у групі ХМКР в соціальних спільнотах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#громадські активісти #Корпус Миру #волонтер #ХМКР #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...