• Хмельничани стали чемпіонами України з вільної боротьби та самбо (Фото)
09:03, 3 березня 2016 р.

Хмельничани стали чемпіонами України з вільної боротьби та самбо (Фото)

Навий спортивний рік для хмельницьких спортсменів уже відзначається чималою активністю. Хмельничани знову стали кращими. Цього разу на Чемпіонаті України з вільної боротьби та Чемпіонаті України з самбо.
Хмельницьким спортсменам з вільної боротьби тричі вдалося підніматися на п’єдестал пошани. Змагалися вони за перемогу у віковій категорії «23 роки» з представниками кращих областей з усієї України. Двічі це робили представники чоловічої команди області. Друге місце у змаганнях з вагою до 125 кілограмів здобув Андрій Власов. Третє місце у своїй ваговій категорії «до 97 кг» Антон Краснюк.
Спільні здобутки спортсменів привели команду до 10 місця у загальнокомандному заліку.
вільної-боротьби-1
Серед дівчат перемогу здобула Ганна Урода. У ваговій категорії «69 кг» вона стала віце-чемпіоном країни. Ще троє спортсменок з Хмельниччини увійшли до десятки кращих. Такий виступ дівчат дозволив їм посісти восьму сходинку серед команд областей.
А от на чемпіонаті України з самбо команда нашої області змагалася з 300 спортсменами з 21 регіону України. Тут відзначилися чоловіки. Іван Васильчук у ваговій категорії «до 90 кг» здобув «золото». Щоправда, представляв він Миколаївщину. Хмельничанин Дмитро Бабійчук здобув «срібло». Спортсмен представляв Львівщину. Олександр Мирончук та Олександр Брус здобули бронзові нагороди.