• Головна
  • Децентралізація допоможе збагатити місцевий бюджет та розвинути соціальну інфраструктуру Хмельницького – Алексєєв (Фото, Відео)
16:13, 3 березня 2016 р.

Децентралізація допоможе збагатити місцевий бюджет та розвинути соціальну інфраструктуру Хмельницького – Алексєєв (Фото, Відео)

Сьогодні у стінах Будинку рад відбулося обговорення питання передачі повноважень органів юстиції з державної реєстрації нерухомості та бізнесу до місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування.
Зустріч відбулася за участі радника Міністра Юстиції України, народного депутата України Ігоря Алексєєв, першого заступника голови Хмельницької облради Василя Процюка та начальника Головного управління юстиції у Хмельницькій області Віктора Худняка.
«Нам надзвичайно важливо зробити цю сферу прозорою для громадян, – каже Ігор Алексєєв. – На перехідних етапах Мін’юст та органи обласної ради мають тісно співпрацювати щодо матеріально-технічного забезпечення новостворених суб’єктів. Ми вже можемо говорити про те, що ця діяльність не тільки самоокупна, а на цій діяльності можна й заробляти кошти».
Василь Васильович наголосив на тому, що впровадження системи дозволить отримувати додаткові надходження. Так, наприклад, для міста Хмельницького – це 7 млн грн. Підраховані й цифри по окремих регіонах Хмельниччини.
Децентралізація допоможе збагатити місцевий бюджет та розвинути соціальну інфраструктуру Хмельницького – Алексєєв (Фото, Відео) (фото) - фото 1
Відтак, на думку Ігоря Алексєєва місцеві бюджети матимуть більше власних коштів, а тоді й зникне необхідності звертатися до державної влади з проханнями виділити кошти на щось.
У планах співпраці є розширення центрів надання послуг актів цивільного стану у всіх регіонах області, впровадження пенітенціарної реформи (перенесення пенітенціарних установ поза межі міст), надання правової допомоги населенню, надання коштів для територіальних громад (на Хмельниччині їх більше 20) та ін.
До Хмельниччини Ігор Алексєєв приїхав не тільки  обговорити нагальні питання, але й відкрити фронт-офіси з надання одного з нових сервісів Мін’юсту – сервісу надання свідоцтва про народження дитини у пологових будинках районних центрів нашої області.
Алексєєв також наголосив на тому, що серед усіх регіонів України, Хмельницька область є найкращою щодо впровадження системи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Алексєєв #децентралізація #Мінюст #Хмельницький #влада. область
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...