• Головна
  • Оперативність у прийнятті рішень та робота «по гарячих слідах», – так працюватиме поліція Хмельницького
17:21, 3 березня 2016 р.

Оперативність у прийнятті рішень та робота «по гарячих слідах», – так працюватиме поліція Хмельницького

Принаймні, так націлений будувати свою роботу новопризначений начальник відділу поліції Хмельницького, щоправда з приставкою «т. в. о.». Відомо, що згідно атестації Володимир Калашнiк отримав пониження в посаді, однак на нього було покладено виконання обов’язків. Це тимчасова посада, після визначеного терміну Володимир Калашнік матиме змогу брати участь у конкурсі на посаду начальника відділку поліції Хмельницького. А поки націлений працювати та ділитися своїм досвідом з підлеглими. 

Своє призначення Володимир Калашнік пояснив так: «Мені запропонували, дали об’єм роботи – я погодився». З колективом уже познайомився і відзначив: «Досить потужний колектив. Багато досвідчених працівників. Враження позитивне», – сказав Володимир Петрович. З приводу того, що саме змінюватиме начальник поки не визначився, адже тільки вникає в усі справи, але говорить, що в роботі хмельницьких поліцейських повинна бути максимальна оперативність. Також природно, що кадрові зміни все ж будуть.

Раніше Володимир Калашнік був начальником Кам’янець-Подільського відділку поліці. На його переконання, Кам’янець-Подільський від Хмельницького різниться кількісно, це стосується і кількості злочинів, і підлеглих. Якщо раніше штат підлеглих Володимира Петровича складав 196 працівників, то у Хмельницькому це вдвічі більше.
Володимир Калашнік говорить, що має свій стиль управління, вимогливий і до себе, і до підлеглих. Розповів: «Скоріше всього те, що я «заберу» з Кам’янця – це оперативність прийняття рішення, – сказав Володимир Калашнік. – Сьогодні ми маємо приділити максимум уваги людям, які написали до нас заяву. Всі мають бути розглянуті в найкоротший термін». Крім того, запевнив, що відкритий до громадян. І при потребі кожен може до нього звернутися напряму і не лише у прийомний день. Також є активним користувачем мережі Фейсбук.

У Кам’янці-Подільському залишилося два нерозкритих вбивства. Однак, пан Володимир переконаний, що їх все ж розкриють. Хизуватися новопризначений т. в. о. начальник не любить, вважає, що як позитивні, так і негативні результати здобуває уся команда. Переконаний, що завжди красномовніші справи: «Нам вдалося досягнути значно більшу кількість розкритих злочинів, ніж було раніше. Спільною працею ми досягли 59,6% розкриття злочинів». 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #начальник #Калашнік #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...