• Головна
  • Жіночий фестиваль АНІМА незабаром у Хмельницькому: новий досвід, знання та лектори з усієї країни (Фото)
14:03, 4 березня 2016 р.

Жіночий фестиваль АНІМА незабаром у Хмельницькому: новий досвід, знання та лектори з усієї країни (Фото)

Жінок Хмельниччини запрошують удосконалити свою особистість та дізнатися секрети молодості, успіху та кохання. У Хмельницькому наприкінці весни проходитиме всеукраїнський жіночий фестиваль АНІМА.
У нашому місті він проходить уже вчетверте. Загалом двічі на рік. Уже 26-27 березня фестиваль збере жінок з різними долями, характерами, особливостями та прагненнями у Хмельницькому.
Фестиваль у Хмельницькому організовує куратор Олена Воляник. Разом з чоловіком Борисом Горшковим вона повернулася з-за кордону до рідного Хмельницького щоб запустити й тут фестиваль всеукраїнського масштабу. Перші фестивалі збирали близько трьохсот жінок. З кожним роком аудиторія все збільшувалася й збільшувалася. На останньому фестивалі у нашому місті були й не тільки хмельничанки. Також до Хмельницького приїхали жінки з Волочиська, Кам’янця-Подільського та Старокостянтинова.
«За цей час ми вже трішки підросли, подорослішали, помужніли. Уже маємо хороший досвід проведення фестивалів не лише у містах-міліонниках», – розповідає куратор фестивалю Олена Воляник.
Жіночий фестиваль АНІМА незабаром у Хмельницькому:  новий досвід, знання та лектори з усієї країни (Фото) (фото) - фото 1
На двохденний фестиваль до Хмельницького з’їдеться більше 30 спікерів.  Кожних півроку фестиваль змінює своїх лекторів. Загалом, всеукраїнський жіночий фестиваль АНІМА об’єднує близько 3 тисяч спікерів з всієї України. Цієї весни до Хмельницького завітають кращі спікери зі Львова, Києва, Херсону та інших міст України. Не обійдеться фестиваль без провідних лекторів Хмельницького.
Жінок радуватимуть різноманітними темами. Бізнес, кар’єра, відносини у сім’ї, мода, краса, стиль, гармонія, здоров’я – і це тільки частина того, про що жінки зможуть дізнатися на фестивалі.
Відомі спікери розкриють секрети молодості, порадять як змінити життя на краще, як розпоряджатися власними фінансами, поділяться законами щасливих стосунків та розкажуть як запросити чоловіка бути турботливим.
Організатори фестивалю обіцяють для жінок й зіркових гостей. Проте наразі цей секрет не розкривають.
Також для волових хмельничанок проводитимуть майстер-класи, ідейні виставки, тести. Доступні також будуть фотозони та кімнати для дітей. У них педагоги та вихователі будуть проводити різні ігри, майстер-класи та ін. Тому діти матерів, які також прийдуть на фестиваль, сумувати не будуть.
Саме тому організатори підкреслюють той факт, що з роками фестиваль стає більш сімейним. А на лекціях про бізнес чи стосунки часто можна зустрічати й чоловіків.
«Жінка, яка приходить до нас шукає нову форму сучасного життя. До цього процесу почали залучатися ті жінки, які вже чогось досягли і які хочуть йти далі. Це говорить про нову жіночність, яка зародилися після Майдану»,  – розповідає куратор фестивалю Олена Воляник.
Тому й передбачені також лекції про те, як у непростий час воєнного конфлікту зберегти сімейні стосунки та гармонію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АНІМА #Фестиваль #жіночий #культура #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...