• Головна
  • Розвивати Хмельницький, можливо, приїде доброволець Корпусу Миру США (Фото)
18:29, 22 березня 2016 р.

Розвивати Хмельницький, можливо, приїде доброволець Корпусу Миру США (Фото)

Хмельницька міська рада подала заявку на участь у Проекті розвитку громад Корпусу Миру США. Тож сьогодні на запрошення міськради прибула регіональний директор Корпусу Миру США Наталія Пономарчук, аби обговорити детальніше умови співпраці та життя добровольця зі Штатів.

Програмою передбачено, що доброволець житиме два роки у Хмельницькому, якщо, звичайно, буде прийнято рішення  про співпрацю. «Я не можу сказати, що сьогоднішній мій візит – це вже остаточне рішення, яке ми прийняли. Це просто намагання познайомитися з вами, послухати вас, ми хочемо дізнатися чому ви запрошуєте добровольців», – сказала Наталія Пономарчук.

Розвивати Хмельницький, можливо, приїде доброволець Корпусу Миру США (Фото) (фото) - фото 1

Розвивати Хмельницький, можливо, приїде доброволець Корпусу Миру США (Фото) (фото) - фото 1

Пані Наталія повідомила, що волонтери прибули в Україну 9 березня і вже розпочали підготовку. Це 49 група добровольців на території України, організація Корпус Миру США розпочала діяльність у 1992 році. Зараз волонтери проходять інтенсивний курс вивчення української мови. Адже, за словами регіонального директора, допомога адаптуватися, дізнатися тонкощі побуту та життя іноземному гостеві дуже важлива.

Розвивати Хмельницький, можливо, приїде доброволець Корпусу Миру США (Фото) (фото) - фото 2

Розвивати Хмельницький, можливо, приїде доброволець Корпусу Миру США (Фото) (фото) - фото 2

«Ваша допомога і підтримка впродовж перших місяців роботу у вас буде дуже потрібна. І я сьогодні дуже рада бачити так багато зацікавлених людей у цій роботі», – сказала Наталія Пономарчук. При цьому наголосила, що ніхто відповідальності за добровольця не несе.
Пані Наталія вже встигла відвідати родини, які готові прийняти іноземця.  Тож наприкінці квітня стане відомо чи приїде доброволець зі Сполучених Штатів саме у Хмельницький.

Довідково: Корпус Миру США – неполітична, нерелігійна організація, яка є частиною американської дипломатичної місії В Україні. Її було засновано Президентом США Джоном Кеннеді у 1961 році з метою зміцнення миру та дружби між людьми різних національностей і культур. В Україні Корпус Миру діє з 1992 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#США #Корпус Миру #доброволець #співпраця #ХМР
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...