• Головна
  • На Хмельницькій АЕЄ обговорили проблеми енергозаборгованості
16:05, 26 березня 2016 р.

На Хмельницькій АЕЄ обговорили проблеми енергозаборгованості

Днями, 24-25 березня, на Хмельницькій АЕС працювала Рада оптового ринку електроенергії України (ОРЕ).
До її складу ввійшла делегації представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Енергоатома, Антимонопольного комітету, Національної комісії державного регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, керівники відповідних профільних організацій держави. Були також представники Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, регіональних органів влади. 
Було проведено панельну дискусію «Поточний стан та проблемні питання електроенергетичного ринку». Учасники проаналізували фінансові показники та визначені подальші кроки щодо погашення заборгованості енергоринком.
«Не буде працювати нова модель ринку, якщо не будуть внесені зміни у вирішення фінансових питань», – каже перший заступник голови Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський.
У 2015 році до Оптового ринку електроенергії Енергоатом поставив електроенергії на 39,3 млрд грн. При цьому розрахунки за електроенергію становили лише 93,9%, таким чином тільки за минулий рік енергокомпанія недоотримали з енергоринку 2,4 млрд грн.
Сьогодні заборгованість ДП «Енергоринок» перед енергокомпанією з урахуванням відпущеної в попередні періоди електроенергії складає понад 11,5 млрд грн, а це майже чотири місяці безоплатної роботи енергоблоків АЕС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АЕС #Хмельниччина #енергетика #заборгованість
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...