
09:00, 27 березня 2016 р.
Сьогодні католики святкують Великдень
Цього року католицька Пасха аж на 7 тижнів випереджає Пасху православну і припадає на 27 березня.
Римо-католики зустрічають свято Воскресіння Христового, відвідуючи костели, де проводяться обряди благословіння води і вогню, запалюється великодня свічка.
У храмах звучить гімн під назвою «Да возрадується!», а потім читаються 12 пророцтв. Священики освячують воду, а віруючі запалюють свої свічки від пасхальної свічки, вогонь якої має чудодійні властивості, захищаючи від сил зла.
А от православні християни святкуватимуть Паску цього року 1 травня.
Колектив сайту 0382.ua вітає усіх католиків зі святом Воскресіння Христового! Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті, як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Нехай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:00
Вчора
05.05 "Наші Кайдаші" у Хмельницькому! Зірковий склад історії, яку ми усі любимо і знаємо!
Новини компаній
17:08
1 травня
Укртелеком розвиває оптичну інфраструктуру на Хмельниччині: фокус на стабільності зв’язку та співпраці з громадами
Новини компаній
11:00
30 квітня
12:00
29 квітня
15:23
28 квітня
ТОП новини
Оголошення
08:51, 30 квітня
13:19, 30 квітня
1
08:51, 30 квітня
16
13:33, 30 квітня
08:52, 30 квітня
5