• Головна
  • Хмельниччину презентують всьому світу
необхідні якісні фото області
17:22, 31 березня 2016 р.

Хмельниччину презентують всьому світу

необхідні якісні фото області

У травні цього року Хмельницьку область презентують в Міністерстві закордонних справ. 
Представникам різних Посольств та потенційним інвесторам представлять концепцію «Зеленого серця». Покажуть інвестиційну привабливість Хмельницького регіону та його унікальність серед інших областей нашої країни. 
Для ефективної презентації робоча група з створення концепції бренду Хмельниччини має підготувати роздруковані презентаційні додатки про нашу область. Тому важливим моментом стає зібрання хороших фото Хмельниччини, які відобразять усю красу нашого регіону та його привабливість.

Про концепцію "Зеленого серця" читайте тут:«Хмельниччина органічно вписується в стратегію розвитку України», – Олег Демчук

Кожна людина, яка має хороші фото, що відображають позитивні особливості нашого краю, може надіслати їх для збірника. Це природа, господарства, успішні виробництва, побут, міста, села, інфраструктуру та ін. 
Надсилати фотографії треба на адресу [email protected] до 15 квітня з вказівкою в темі «Хмельниччина фото». Під світлиною необхідно вказати назву населеного пункту та повне ім`я, прізвище автора. Головною умовою є висока якість фоторобіт (без надписів та логотипів).
Нагадаємо, що наразі власні бренди мають уже Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Київ, Львів, Одеса, Кривий Ріг та ін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Хмельниччина #область #презентація #буклет #фото
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...