• Головна
  • Хмельничанка стала віце-чемпіонкою світу з макіяжу (Фото)
15:28, 2 квітня 2016 р.

Хмельничанка стала віце-чемпіонкою світу з макіяжу (Фото)

Наприкінці березня відбувся Відкритий чемпіонат України з нігтьової естетики, у якому хмельничанка Анна Попова стала дворазовою чемпіонкою. А ще одна хмельничанка – Анастасія Цибровська увійшла до збірної України з макіяжу.

Анна Попова здобула два 1-х місця у номінаціях:  "Постер. Обкладинка журналу" (Нігті та ідея –  Анна Попова. Модель  – Настя Набієва, фото  – Аля Мякотина, стиліст – Наталя Працевич, Макіяж – Анастасия Цибровська) та у номінації "Художній розпис нігтів на тіпсаж. Чотири стихії". Тренери: Ада Бут та Олена Шестопалова.

Хмельничанка стала чемпіонкою України з макіяжу (Фото) (фото) - фото 1

Хмельничанка стала чемпіонкою України з макіяжу (Фото) (фото) - фото 1

Хмельничанка стала чемпіонкою України з макіяжу (Фото) (фото) - фото 2

Хмельничанка стала чемпіонкою України з макіяжу (Фото) (фото) - фото 2

А 27 та 28 березня відбувся Всесвітньому Чемпіонат світу "HAIRWORLD Beauty Fair", де 50 країн представляло 1000 учасників серед яких і Україна. Чемпіонат світу відбувався у Кореї, місті Сеул. Інтереси України у напрямку макіяж представляли 4 учасники з різних міст, серед яких і наша хмельничанка Анастасія Цибровська. У результаті нелегкої боротьби Анастасія здобула командне срібло та два 4-х місця у двох номінаціях: "Весілля" та "Подіум". Тренер збірної України з макіяжу  –  Таісія Васільєва. 
Вітаємо переможниць! 

Хмельничанка стала віце-чемпіонкою світу з макіяжу (Фото), фото-3
Хмельничанка стала чемпіонкою України з макіяжу (Фото) (фото) - фото 3

Хмельничанка стала чемпіонкою України з макіяжу (Фото) (фото) - фото 3

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#макіяж #змагання #чемпіонат України
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...