• Головна
  • Завтра хмельницькі школярі здаватимуть ЗНО з української мови та літератури
09:52, 4 травня 2016 р.

Завтра хмельницькі школярі здаватимуть ЗНО з української мови та літератури

Завтра школярі та абітурієнти здаватимуть перше цього року ЗНО. Розпочнуть з тестування з української мови і літератури.
Запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання для проходження тестування з української мови і літератури, математики, історії України розміщені на інформаційних сторінках учасників тестування.
Для тих, хто буде здавати ЗНО має мати при собі обов’язків перелік документів. До них належить сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання; паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті та запрошення-перепустка для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.
Абітурієнта можуть не допустити до здачі ЗНО, якщо у нього відсутні Сертифікат, паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, або пред’явлення копій цих документів.
Для проходження оцінювання необхідно взяти із собою дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою. У той час забороненими є засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.
Потрапити до пункту здачі можна з 10:15 до 10:50.
А от розпочинатиметься ЗНО з усіх предметів – 11:00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗНО #освіта #українська мова та література #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...