• Головна
  • «Готуй сани влітку»: хмельницькі лісоводи готуються до осінньо-зимового періоду
14:50, 7 червня 2016 р.

«Готуй сани влітку»: хмельницькі лісоводи готуються до осінньо-зимового періоду

Відбулася колегія Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства, на якій обговорили підготовку до осінньо-зимового періоду.
На заході був присутній начальник управління лісового та мисливського господарства Віталій Лісовий. У порядку денному значилися актуальні для галузі питання: бюджетне фінансування, збереження лісів від пожеж, браконьєрство, підготовка до осінньо-зимового періоду 2016-2017 рр.
Заступник начальника управління Володимир Колесник  зазначив, що в осінньо-зимовий період 2015-2016 років підвідомчі підприємства працювали стабільно й безаварійно.
А на сьогодні вже визначені основні пріоритети і розпочалася підготовка до наступного осінньо-зимового періоду.
Загальне енергоспоживання очікується в обсязі минулого року - майже 1,2 тис. тонн умовного палива. Для стабільної роботи автотракторного парку в зимовий період заплановано закупити близько 540 тонн світлих нафтопродуктів, 15 тис. м. куб. стисненого та 320 тонн скрапленого газу. Передбачається провести поточний ремонт і технічне обслуговування бульдозерів та екскаваторів, створити запас сипучих матеріалів проти ожеледиці та льодового покриву, відремонтувати автомобільні дороги.
Для забезпечення технологічних процесів прогнозується використати дров паливних близько 5,0 тис. кубометрів.
Буде приділена особлива увага електрогосподарству підприємств, зокрема, перевірці всіх трансформаторних підстанцій, ліній електропередач. Обіцяють подбати і про зимовий спецодяг, роботу вагончиків для обігріву працівників, місця підігріву води та маслогрійки.
На колегії розглянуто низку інших питань діяльності підприємств. Зокрема, йшлося про закупівлю техніки для переробки деревини, технічне приймання лісових культур, про аукціони з продажу деревини, оздоровлення дітей та інше.
Підбиваючи підсумки колегії, Віталій Лісовий закликав енергійно готуватися до роботи в осінньо-зимовий період, приділити особливу увагу охороні лісу від пожеж і самовільних рубок, поліпшити умови та безпеку праці на виробництві.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Хмельницький #лісове господарство #колегія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...