• Головна
  • Іноземці побудують хмельничанам сучасну психіатричну лікарню
09:54, 10 червня 2016 р.

Іноземці побудують хмельничанам сучасну психіатричну лікарню

Іноземці реалізовуватимуть в Хмельницькому пілотний проект зі створення сучасної судово-психіатричної установи.
Про це йшла мова під час зустрічі голови обласної ради Михайла Загородного з міжнародними експертами з Нідерландів, Литви та Великобританії.
Учасниками зустрічі були також директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Яків Цуглевич та головний лікар Хмельницької обласної психіатричної лікарні № 1 Володимир Демчук.
Один із іноземних гостей – Роберт ван Ворен,  поінформував, що ідею пілотного проекту зі створення сучасної судово-психіатричної установи можна буде у подальшому запровадити в усіх регіонах України. На його переконання, успішна реалізація такого проекту може докорінно  змінити усю систему психіатрії в Україні, яка досі зберігає чимало пережитків колишньої радянської системи. Професор коротко ознайомив учасників зустрічі з результатами огляду закладів психіатрії в Україні, представивши моніторинг закладів судової психіатрії в Україні, який здійснювала команда міжнародних експертів за його безпосередньої участі у грудні 2015 року.
Ключові напрямки пілотного проекту: опікування психологічним здоров’ям осіб, які знаходяться в установах пенітенціарної служби, інтернатних закладах, покращення умов лікування в судово-психіатричних установах до рівня сучасних, дотримання прав людини в системі психіатрії, що має бути на першому місці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Хмельницький #модернізація #психіатрична лікарня
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...