• Головна
  • Хмельницького міського голову просять не закривати ПТУ
17:47, 14 червня 2016 р.

Хмельницького міського голову просять не закривати ПТУ

Майже одразу три звернення, що стосуються закриття та перепрофілювання ПТУ були направлені до міського голови на розгляд. Усі набрали необхідну кількість підписів. Абсолютно однакові відповіді отримали нещодавно від заступника міського голови Галини Мельник.
Петиції «Не допустити закриття навчальних закладів професійно-технічної освіти міста! Звернення трудового та учнівського колективів Хмельницького професійного ліцею до Хмельницького міського голови», «Захистимо ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг» від перепрофілювання та закриття», «Не допустити перепрофілювання чи закриття ВПУ №25 м. Хмельницького» з’явилися на сайті Єдиної системи місцевих петицій у середині травня цього року.
В усіх трьох мова йде про реорганізацію, перепрофілювання чи закриття навчальних закладів. Трудові та учнівські колективи постали на захист своїх закладів.
«Нинішні рішення влади щодо оптимізації професійно-технічних навчальних закладів можуть призвести до катастрофічних наслідків і деякі чиновники не можуть цього зрозуміти. Уряд необґрунтовано вирішив передати фінансування закладів професійно-технічної освіти на регіональний рівень, – йдеться у петиції Анатолія Михальчука від 20 травня 2016 року. – Не секрет, що у цих закладах освіти навчаються діти з малозабезпечених родин, сироти. Тож професійно-технічна освіта відіграє важливу соціальну роль та забезпечує ринок праці міста кваліфікованими працівниками. Вимагаємо зберегти Хмельницький професійний ліцей як навчальний заклад професійної освіти у місті Хмельницькому».
123
Нещодавно з’явилися відповіді на прохання. У них йдеться про те, що робоча група, яка займається питаннями реорганізації професійно-технічних навчальних закладів вивчала питання можливості проведення модернізації закладів міста з метою можливої економії видатків з міського бюджету. Управління освіти розіслало листи керівникам закладів в яких рекомендовано розробити ряд заходів щодо оптимізації видатків.
«У зв’язку із тим, що професійно-технічні навчальні заклади не перебувають в прямому підпорядкуванні органів місцевого самоврядування, питання реорганізації професійно-технічних навчальних закладів не належить до компетенції органів місцевого самоврядування і може розглядатись лише за згодою Міністерства освіти і науки України та трудового колективу навчального закладу», – йдеться у відповіді на електронну петицію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПТУ #закриття #реформування #модернізація #влада #Симчишин #петиція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...