• Головна
  • Соціальні виплати переселенцям Хмельниччини повністю розблоковані
15:33, 15 червня 2016 р.

Соціальні виплати переселенцям Хмельниччини повністю розблоковані

Соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам були повністю розблоковані. Про це заявив Перший заступник Міністра соціальної політики України Віталій Мущінін під час зустрічі з громадськими активістами і переселенцями.
8 червня Кабінет Міністрів прийняв постанову №365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам». Цим документом було внесено зміни до урядових  постанов №509 та №637.
Документом скасовано необхідність у реєстрації внутрішньо переміщених осіб в органах Державної міграційної служби. Одночасно створено механізм ефективного контролю для уникнення шахрайства з пенсійними картками, що не призведе до ускладнень в отриманні належних виплат внутрішньо переміщеними особами.
На доручення Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана Міністерство соціальної політики України готове до розгляду пропозицій та доопрацювання постанови №637 робочими групами, створеними за участі представників громадськості. Наразі  у Міністерстві запевняють, що кошти для соціальних виплат передбачені у повному обсязі і будуть виплачуватись без жодних перепон і затримок.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Хмельницький #переселенці #Україна #Кабмін
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...