• Головна
  • Патрульні Хмельницького відзвітували за пророблену роботу
11:07, 25 червня 2016 р.

Патрульні Хмельницького відзвітували за пророблену роботу

Статистика правопорушень за період з 26 грудня по 25 червня 2015 – 2016 років.
На першому місці серед усіх правопорушень – порушення громадської безпеки. Їх зафіксовано понад 900 випадків.
Далі  ДТП, на щастя, без потерпілих. Їхня кількість складає понад 600 випадків.
Незважаючи, на нові санкції на Хмельниччині не на багато зменшилися випадки водіння транспортом в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, а також під впливом лікарських препаратів. Патрульними було зафіксовано 560 випадків.
Не пасуть задніх і пішоходи. На Хмельниччині зафіксували 135 ситуацій за участю осіб, які знехтували правилами дорожнього руху.
Також зафіксували 43 правопорушення за частиною 2-ю статтею 156-ю. А саме допущені правопорушення  працівниками підприємств, організації торгівлі або громадського харчування правил торгівлі алкогольних, слабоалкогольних напоїв чи тютюнових виробів.
Повторні правопорушення протягом року здійснили особи в кількості 41 разу.
Зафіксовано продаж в роздріб чи оптом без наявності ліцензії, без марок акцизного збору чи з підробленими акцизними марками у кількості 18 випадків.
Зафіксовано також 11 ситуацій порушень правил торгівлі, виконання робіт і надання послуг працівниками торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, громадянами, які займають підприємництвом.
Також 10 випадків вживанням водієм алкоголю, наркотиків чи лікарських засобів після ДТП за його участю.
А також 3 випадки, за яких дії вчинені особою двічі протягом року піддавалися адміністративному стягненню за керування транспортним засобом під дією алкоголю, наркотиків чи лікарських засобів.
Зафіксований випадок торгівлі алкоголем та тютюновими виробами з рук. Та ще один вияв правопорушення. Дії передбачені частиною 3-ю статтею 155-ю, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#звіт #патрульні #правопорушення #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...