• Головна
  • Хмельницький показав високу інвестиційну ефективність
14:39, 26 червня 2016 р.

Хмельницький показав високу інвестиційну ефективність

В Україні чітко сформувалося ядро міст, з успішною інвестиційною політикою. До них відносяться: Київ, Івано-Франківськ, Львів, Хмельницький, Одеса, Миколаїв.
За підсумками 1-го кварталу 2016 року, у рейтингу інвестиційної  ефективності міст України, вперше за весь час спостереження, кращу бальну оцінку продемонстрував Київ - 220 балів. Про це свідчать дані рейтингового агентства «Євро-Рейтинг», передає ubr.ua.
Згідно з рейтингом, у Львова - 211 балів, а у Івано-Франківська - 207 балів. Рейтинг цих міст найвищий, ineА, що відповідає максимальній інвестиційній ефективності.
Високу інвестиційну ефективність (ineВ) показали Одеса, Хмельницький, Миколаїв та Луцьк. Інвестиційну ефективність «вище середньої» (ineС) - Дніпро, Тернопіль, Харків і Ужгород.
Рейтингова оцінка решти 11 обласних центрів не перевищує середній рівень.
Експерти відзначають, що за чотири квартали чітко сформувалося ядро ​​міст з успішною інвестиційною політикою. До них відносяться: Київ, Івано-Франківськ, Львів, Хмельницький, Одеса, Миколаїв. Протягом чотирьох кварталів, коли проводились спостереження, бальна оцінка цих муніципалітетів не опускалась нижче рівня в 179 балів. А за 9-ть останніх місяців їх рейтинг перебував в інтервалі від ineА до ineВ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Хмельницький #інвестиції #рейтинг
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...