• Головна
  • Екологи пояснили чому на Південному Бузі в Хмельницькому риба гниє
16:22, 3 липня 2016 р.

Екологи пояснили чому на Південному Бузі в Хмельницькому риба гниє

Державна екологічна інспекція в Хмельницькій області пояснила причину загибилі риби на водосховищі р. Південний Буг.
Нагадаємо, що нещодавно було виявлено мертву рибу на поверхні води річки Південний Буг у межах м.Хмельницького (зі сторони парку ім.Чекмана).
Фахівці ДЕІ області спільно з працівниками Хмельницькрибоохорони виїхали на місце події та провели обстеження водосховища на ділянці від впадіння річки Південний Буг у водосховище, мікрорайон Дальні Гречани, до рятувальної станції у районі парку ім.Чекмана м.Хмельницький.
«У ході обстеження виявлено поодинокі факти загибелі риби (окунь, карась, йорш) та відібрано проби поверхневих вод для проведення інструментально-лабораторних досліджень. На даний час проводяться інструментально-лабораторні дослідження показників складу та властивостей поверхневих вод», – повідомляють екологи.
Було виявлено, що вміст розчиненого кисню у поверхневих водах у місці події станом на 30 червня 2016 року становив 2,8 мг/дм3, при мінімально допустимому значенні не менше 4,0 мг/дм3, показник ХСК (хімічне споживання кисню) 80 мг/дм3 при гранично допустимій концентрації - 30 мг/дм3. Температура води становила 28 Со.
Екологи припускають, що ймовірною причиною загибелі водних живих ресурсів є зниження рівня розчиненого кисню до значення меншого ніж мінімально допустиме внаслідок різкого підвищення температури води і протікання процесів розкладання решток водної рослинності, а також внаслідок високого вмісту органічних речовин у воді./
2 липня вміст розчиненого кисню становив 12,0 мг/дм3.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#риба #гниє #мертва #Південний Буг #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...