• Головна
  • Хмельницькі полісмени розповіли, як вберегти велосипед від крадіжки (Фото)
14:23, 20 липня 2016 р.

Хмельницькі полісмени розповіли, як вберегти велосипед від крадіжки (Фото)

В обласному центрі почастішали випадки крадіжок двоколісних. Патрульна поліція Хмельницького розповіла про засоби захисту велосипедів від зловмисників.
Правоохоронці просять не залишати засіб без нагляду і розвіюють міфи про захист велосипедів.
Чотири основних міфи, в які вірять велосипедисти, які залишають залізного коня без нагляду.

Я пристібаю велосипед дорогим вело замком
Цей міф є найбільш живучим. Велосипедисти вірять, що існує певний ідеальний замок, який точно зможе вберегти їх ровер. Мовляв, нехай він коштує великих грошей, але це безпечніше. Проте таких замків не існує.
Звичайні тросові замки розрізаються і ламаються за лічені секунди. Дорожчі виводяться з ладу відмичками або ламаються ломами. 

Мій велосипед старий і дешевий, він нікому не потрібен
Саме старі й недорогі ровери є основною здобиччю велосипедних злодіїв. Причина в тому, що дешеві ровери складають основну масу тих, що припарковано біля супермаркетів або ж у дворах будинків. Дешевий велосипед не причіпляють дорогим вело замком. Тому вкрасти його не вимагатиме значних зусиль чи ризику.

Я паркую велосипед поряд з охоронцем, в зоні дії камер спостереження
Дуже небезпечна помилка – довіряти незнайомій людині. Якщо навіть на прохання охоронець відповість згодою, це абсолютно нічого не гарантує, він вам нічим не зобов’язаний. Він може відійти в туалет, або просто не звертати уваги на ваш ровер.
Відеокамери також не є проблемою для злодіїв. Вони одягають бейсболку і капюшон, що в поєднанні з невисокою роздільною здатністю камери гарантує їм повну невпізнанність.

Мій велосипед зберігається в надійному підвалі або загальному коридорі
Це також популярний спосіб передати свій транспортний засіб у руки злодія. Надійних підвалів не буває, що підтверджує статистика вкрадених звідти велосипедів. Такі крадіжки часто здійснюються за наводкою.
Загальний коридор – це чужа територія. Полісмени не рекомендують залишати там велосипед. Хороші сусіди можуть забути закрити двері, погані – навести злодіїв.
2

Поради для веломанів:

  • пристібайте велосипед в людному місці;
  • не шукайте місце під відеокамерами, а паркуйте ровер в найбільш людному та прохідному місці;
  • використовуйте як мінімум два замки. По-перше, впоратися з двома замками – це як мінімум в два рази більше часу. По-друге, злодії часто «роздягають» пристебнуті велосипеди, два замки дозволять зберегти колеса. Обов’язково один із замків повинен бути U-подібним, так як товсту металеву дужку складніше перекусити/перепиляти простими засобами. Втім, недорогі U-подібні замки злодії і не намагаються «кусати», вони легко ламають саму основу замка.
  • залишайте пристебнутий велосипед з встановленими низькими передачами. Якщо поставити найнижчу передачу, і спереду, і ззаду, то навіть шалено крутячи педалі, злодій не поїде швидше п’яти км на годину;
  • запишіть серійний номер велосипеда. Він вибитий знизу кареточного вузла (сама нижня точка рами). Це допоможе заявити права на ровер, коли його буде знайдено поліцією.
    1Можна також захистити велосипед багатодецибельними ревунами, сигналізацією та GPS трекерами. Але як показує практика, злодії успішно справляються і з електронним захистом.

Найкращий спосіб вберегти свого ровера – паркувати його там, де вам його буде видно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#велосипед #ровер #крадіжка #поради #патрульні #захист
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...