Вчити чи не вчити: чи є місце російським класам в Хмельницькому

Навчатися у російських класах виявили бажання вимушені переселенці, громадяни інших країн та ті хмельничани, які бажають вивчати мову з власних переконань.
Таких людей не багато, але це питання постає досить гостро. На засіданні громадської ради, 3 серпня, проблему вирішували, однак не вирішили.
Попередньо громадська рада при управлінні освіти Хмельницької міської ради рекомендувала управлінню освіти призупинити роботу російських класів. Також члени ради рекомендують об’єднати такі класи з паралельними україномовними. Причиною об’єднання класів є мала чисельність та фінансова затратність. 
На засіданні громадської ради були також присутні дві мами, котрі наполягали на функціонуванні російськомовних класів. А все тому, що їх діти «думають» російською. Також одна із причин навчання в класах з російською мовою є те, що діти досить важко переживають переїзд зі Сходу. А навчання на українській мові теж може завдати шкоди їх психічному здоров’ю. 
В свою чергу, інша аудиторія, особи, які не мають бажання сплачувати податок на користь дітей, які мають навчатися окремо у російськомовних класах по 6-8 дітей. Слухачі та більшість членів ради схильні вважати, що діти швидко навчаються. Тому вони швидко і безпроблем вивчать українську мову.
Дисципліна на засіданні «шкутильгала».  Питання так і залишилося відкритим. На жаль, дві сторони не змогли дійти до логічного завершення. За доопрацювання проголосували – 10 членів ради, і лише 6 членів схильні до швидкого рішення питання та наполягають на об’єднані таких класів.освіта російська класи Хмельницький
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі