• Головна
  • Нарешті вдома: хмельницькі співробітники СБУ повернулися зі Сходу
12:59, 8 вересня 2016 р.

Нарешті вдома: хмельницькі співробітники СБУ повернулися зі Сходу

Захисники України, вояки з числа співробітників обласного Управління СБУ були відряджені для участі в Антитерористичній операції.
Впродовж чотирьох місяців вони успішно виконували оперативно-бойові завдання на Сході. Працівники СБУ розпочали 57 кримінальних проваджень, за якими 37 особам оголошено підозри у вчиненні кримінальних правопорушень.
IMG_4417З перших днів проведення антитерористичної операції співробітники Управління постійно були задіяні у районах, суміжних підконтрольним територіям так званих «ЛНР» та «ДНР» — у Лисичанську, Маріуполі, Краматорську, Сіверодонецьку. 
Основними завданнями для співробітників СБУ були попередження спроб диверсій та терактів, виявлення осіб, котрі вчинили злочини проти основ національної безпеки України. А також, виявлення організаторів та підбурювачів протистояння, що триває на Сході України, та тих людей, що підозрюються у створенні терористичних груп чи терористичних організацій та її безпосередніх учасників.
Окрім того, оперативники забезпечували і фільтраційні заходи, у тому числі з виявлення й припинення викрадення та поширення зброї із зони АТО у інші області.

#СБУ #працівники #повернення #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...