• Головна
  • Хмельницька Духовна Рада відкрита для суспільства та різних конфесій (Фото, Відео)
15:33, 8 вересня 2016 р.

Хмельницька Духовна Рада відкрита для суспільства та різних конфесій (Фото, Відео)

Сьогодні, 8 вересня, представники різних конфесій водночас члени Ради запросили на прес-конференцію, де розповіли про свої головні цілі та діяльність.
Нагадаємо, що у місті Хмельницькому Духовна Рада заснована нещодавно. До неї увійшло 18 релігійних конфесій. Цей формат створення Ради не загнутий під правління влади, координаційною роботою займаються представники духовенства міста.
Духовна та відкрита для всіх релігійних об’єднань Рада є консультативно-дорадчим органом, що діє на громадських засадах.
«В нас часто запитують чого немає тих чи тих? Вхід для всіх вільний. Нікому не заборонялося приходити, і тому, створення само по собі було на основі консенсусу. Просто ми однодумці, збиралися не вимушено, поки не зрозуміли, що нам потрібно створити Раду, де і будемо обговорювати питання», - каже голова Духовної Ради Хмельницького Антоній Махота. DSC00455Саме тому духовенству не відомо чому саме представники Московського патріархату не виявили бажання вступити до Духовної Ради міста. 
Рада наголошує на тому, що свою роботу вона будує на засадах рівності і рівноправ'я, поважного ставлення до внутрішніх настанов і традицій усіх офіційно діючих християнських організацій. В свою чергу Рада не втручається у внутрішні справи християнських і громадських організацій.
DSC00484Головна мета створення – об'єднання зусиль християнських організацій міста задля духовно-національного відродження України. Також, представники Ради готові до співпраці з владою, однак запевняють, що до виборчих процесів та справ управлінців відношення не мають.

Хмельницька Духовна Рада відкрита для суспільства та різних конфесій (Фото, Відео), фото-1

Першим кроком цього органу було її заснування та проведення молитовного сніданку спільно із владою міста та області. В найближчий час, а саме, на День міста, духовенство планує провести духовну ярмарку. Даний захід, просвітницького характеру, зі слів членів Ради нестиме в собі духовне відродження нашого міста.
Окрім виходу Духовної Ради в суспільство, члени ради планують співпрацювати з школами міста.

Читайте також: Вперше молитовний сніданок відбувся у дворі Хмельницької обласної ради
eECaKj65HPQ


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рада #духовенство #конференція #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...