Китайці готові співпрацювати з Хмельниччиною у галузі машинобудування (Фото)

Робоча зустріч з радником Президента асоціації машинобудівників Китайської Народної Республіки паном Ваном з головою обласної ради Михайлом Загородним та голова облдержадміністрації Олександром Корнійчуком провели 9 вересня.
Учасники зібрання обговорили питання співпраці у галузі машинобудування. До розмов залучили й представників українського бізнесу, у яких уже тривалий час співпрацюють із Китаєм.
Снимок
Хмельницька область з 1997 року підтримує ділові контакти з провінцією Хебей (Китайська Народна Республіка) в рамках Угоди про довгострокове торговельно-економічне, науково-технічне та культурне співробітництво.
У березні 2016 року підприємствами області було придбано в КНР обладнання та механізмів на суму 4,5 млн. доларів США. Це 30 % в загальній структурі імпорту на територію Хмельниччини.
Під час зустрічі було обговорено перспективи створення спільних українсько-китайських підприємств у галузі машинобудування та верстатного обладнання.
Віце-президент ТОВ «СП «Стан-Комплект» Олег Кравченко повідомив, що виробники металообробного обладнання КНР активно цікавляться налагодженням зв’язків із кількома промисловими підприємствами Хмельниччини.

Хмельницька обласна рада
влада підприємці китайці співпраця машинобудування Хмельниччина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі