• Головна
  • На Хмельниччині легалізовано працю 3894 громадян
16:46, 17 листопада 2016 р.

На Хмельниччині легалізовано працю 3894 громадян

Крім того 1776 фізичних осіб залучено до державної реєстрації, як суб’єктів підприємницької діяльності.

За десять місяців 2016 року Державною фіскальною службою Хмельницької області в ході заходів з легалізації трудової зайнятості легалізовано працю 3894 громадян.
Усі вони не були оформлені згідно вимог законодавства.
У порівнянні з відповідним періодом минулого року це більше на 1 тисячу виявлених «трудових нелегалів».

«Реалізація заходів з детінізації праці має системний і поступальний характер, адже це не лише додаткові надходження до бюджету, але й отримання законних соціальних гарантій працюючими. На сьогодні у зоні особливої уваги податківців перебуває легалізація трудових відносин на речових ринках, у торгівельних мережах та у сфері пасажирських перевезень», - зауважив керівник регіонального представництва ДФС Анатолій Марценюк.

Загалом за результатами контрольно-перевірочних заходів, здійснених у напрямку легалізації праці, у 119 суб’єктів підприємницької діяльності виявлено виплату заробітної плати та інших доходів з порушенням вимог податкового законодавства.
За результатами проведених перевірок донараховано 14,7 мільйона гривень, з яких 13,4 мільйона гривень - податок на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску у сумі 1,3 мільйона гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конверти #легалізація #раця #робота #Хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...