• Головна
  • У Хмельницькому майже 16 тисячі дітей з порушеннями розвитку (Інфографіка)
14:52, 25 листопада 2016 р.

У Хмельницькому майже 16 тисячі дітей з порушеннями розвитку (Інфографіка)

У нашому місті нараховується 15895 дітей в яких виявлено порушення фізичного чи розумового розвитку.

За останніми підрахункамиу місті Хмельницькому нараховується 3746 дітей дошкільного віку, які мають порушення фізичного або розумового розвитку, що становить 31,2 % від загальної кількості дітей, які перебувають в дошкільних закладах. Найбільша кількість — це діти з порушеннями опорно-рухового апарату (56,1%), з порушенням мовлення (28,5%), з порушенням зору (10,8%), із складними комплексними порушеннями (2,4%).

У Хмельницькому майже 16 тисячі дітей з порушеннями розвитку (Інфографіка), фото-1

Кількість дітей шкільного з особливими освітніми потребами складає 12149 осіб. Це становить 40% від загальної кількості школярів . Найбільший дітей з особливими потребами — з порушенням опорно-рухового апарату (46,2%), з порушенням зору (34,3%), мови (17,1%), складними комплексними порушеннями (1,5%).

У Хмельницькому майже 16 тисячі дітей з порушеннями розвитку (Інфографіка), фото-2

Наразі в місті намагаються забезпечити  рівний доступ до якісної освіти дітей з особливими потребами, шляхом залучення їх до навчанні в інклюзивних класах. У Хмельницькому функціонує 2 загальноосвітніх навчальних заклади, де запроваджується інклюзивна освіта. У СЗОШ № 8 функціонує 14 класів інклюзивного навчання для дітей з вадами опорно-рухового апарату, в яких навчається 24 дитини.

У СЗОШ №15 відкрито 9 інклюзивних класів, в яких навчається 30 учнів з вадами зору. Також з метою корекції індивідуальних навчальних планів, програм та методик, адаптованих до можливостей дитини, в СЗОШ №15, №8 двічі за рік здійснювався моніторинг навчальних досягнень учнів в умовах інклюзивного навчання.

Нагадаємо: Дітей із затримкою психічного розвитку переведуть в звичайні школи

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#діти #школи #вади
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...