• Головна
  • Хмельницька область займає 23 місце за рівнем заробітної плати
13:04, 29 листопада 2016 р.

Хмельницька область займає 23 місце за рівнем заробітної плати

Хмельниччина серед найгірших регіонів за рівнем заробітної плати, проте посідає друге місце з погашення боргів.

29 листопада в сесійній залі Хмельницької облдержадміністрації відбулося розширене засідання колегії. Одне з основних питань, що розглядалися, стосувалося стану погашення та підвищення заробітної плати. Директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Лукомська Світлана Іванівна підвела підсумки роботи за 2016 рік. Вона зазначила, що рівень заборгованості у Хмельницькій області один з найнижчих в Україні. І якщо, ще на початку року ми посідали п’яте місце серед усіх областей, то після проведеної роботи зараз знаходимося на другому місці з показників ліквідованих заборгованостей.

Хмельницька область займає 23 місце за рівнем заробітної плати, фото-1

«З початку року повністю були ліквідовані борги на 15 підприємствах загальною сумою 5 мільйонів 402 тисячі гривень. В числі цих підприємств знаходяться 5 державних та 4 комунальних. Але все ж таки, при всій позитивній динаміці варто зазначити, що графік погашення заборгованостей в повному обсязі не виконаний. Окрім того, одним з пріоритетних завдань обласної державної адміністрації та місцевої влади є підвищення заробітної плати громадян. Середньомісячна заробітна плата штатного працівника у вересні цього року, порівняно з січнем, зросла лише на 734 гривні. На жаль, це дуже низькі показники. Середня заробітна плата по Україні становить 5958 гривень, а на Хмельниччині — 4128 гривень. Тому, за цим показником, ми посідаємо 23 місце», — доповідає Лукомська Світлана Іванівна.

Хмельницька область займає 23 місце за рівнем заробітної плати, фото-2

Світлана Іванівна не оминула тему перевізників, що здійснюють пасажирські перевезення. Вони виплачують зарплатню у розмірі 800-1500 гривень, замість 2100-2500, які мали б платити. Окрім того існує серйозна проблема з нелегальними перевезеннями. За словами директора Департаменту соціального захисту населення, все це суттєво впливає на середні рівень зарплатні по області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зарплатня #засідання #показники
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...