• Головна
  • Рейтинг найбільш престижних професій впевнено очолили IT-фахівці
11:13, 2 січня 2017 р.

Рейтинг найбільш престижних професій впевнено очолили IT-фахівці

Рекрутери з'ясували, в яких галузях хотіли б працювати «білі комірці» і які сфери вони вважають стратегічно важливими для країни.

Ці питання офісним співробітникам задали представники міжнародного кадрового порталу hh.ua в рамках профільного дослідження.

Виявилося, що найважливішими для країни українці вважають IT, агробізнес, виробництво та освіту. Трохи менш важливим, на думку «білих комірців», є розвиток медицини і фармацевтичної галузі, готельно-ресторанного бізнесу, туризму і логістики. І в самому кінці рейтингу опинилися маркетинг і реклама, продажу, страхування, а також мас-медіа. Необхідність і перевага розвитку цих галузей підтвердили не більше 9% опитаних. Але далеко не у всіх навіть стратегічно важливих галузях українці хотіли б працювати.

Як показало опитування hh.ua, тільки один з десяти офісних співробітників не хотів би спробувати себе в іншому напрямку. Інші або вже змінили професію, або збираються зробити це в найближчому майбутньому. Найпривабливішою для «білих комірців» є сфера IT. І це не дивно, адже саме в IT-компаніях зараз найвищі зарплати (нерідко в валюті або з прив'язкою до поточним курсом долара), кращі програми нематеріальної мотивації, високотехнологічні робочі місця і інші «плюшки» для співробітників. Найчастіше перейти працювати в IT хочуть ті, хто зараз працює в сферах телекомунікацій, маркетингу і реклами, банків і фінансових установ.

На другому місці за привабливістю - туризм і готельно-ресторанний бізнес. Більше чверті респондентів розглядають його в якості непоганого місця роботи. Також багато хто хотів би займатися управлінням персоналом і тренінгами. Найменш привабливими для тих, хто вирішив змінити сферу діяльності, є страхування, юриспруденція, а також будівництво і нерухомість.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#топ #професії #ІТ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...