• Головна
  • День бабака: весна буде затяжною
16:13, 2 лютого 2017 р.

День бабака: весна буде затяжною

Бабак Тимко II передбачив ранню весну цього року.

На біологічній станції Харківського національного університету в с. Гайдари Харківської області бабак Тимко II зробив прогноз. Бабак не побачив на відкритому повітрі своєї тіні.

"За поведінкою бабака цього дня прийнято судити про наближення весни: коли день похмурий, як сьогодні, бабак не бачить своєї тіні і спокійно залишає нору, значить, зима скоро закінчиться і весна буде ранньою. Коли ж день сонячний, бабак бачить свою тінь і, лякаючись її, ховається назад, варто очікувати ще шість тижнів зими. Тобто, судячи з нинішньої реакції Тимка, весна в цьому році практично розпочалася, однак вона буде затяжною і навіть з легким зниженням температури", - прокоментував начальник біостанції, доктор біологічних наук професор Віктор Токарський.

День бабака на біостанції ХНУ відзначають з 2004 року, за прикладом Дня бабака в штаті Пенсильванія (США), де живе бабак Філ. Тимко II пророкує погоду з 2012 року. До цього прогнозами займався його попередник Тимко I, якого кілька років тому проводили на заслужену пенсію за віком.

#бабак #наврочив #довга #весна
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...