• Головна
  • Депутати облради пропонують скасувати субсидії
13:29, 6 лютого 2017 р.

Депутати облради пропонують скасувати субсидії

Депутати підготували звернення до Уряду з пропозицією покращити законодавство.

Про такі плани на наступну сесію на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат Хмельницької обласної ради Віталій Олуйко.

Він і підготував пропозицію, щодо внесення змін до законодавства України з метою підвищення ефективності використання коштів на виплату субсидій.

«Вважаємо, що субсидію необхідно нараховувати за фактом споживання. Спалив певний обсяг газу, держава визначає обов'язкову плату яку має сплатити споживач, а решта компенсується субсидією, а не виділяти наперед кількість газу, яка може бути використана, а може і ні.
Людство щорічно витрачає десятки мільярдів доларів на наукові дослідження, нові технології для зменшення споживання енергії, обмежує викиди в атмосферу, в тому числі тепла, а ми ж можемо відкрити вікна, двері, „гріти вулицю" і спалювати природний газ, бо він безкоштовний, бо це субсидія» — йдеться в повідомленні.

Також Віталій Олуйко нагадує, що розмір нарахованих субсидій за 2016 рік загалом складає 52,6 мільярди гривень. У Хмельницькій області — 1,6 мільярди гривень.

#субсидії #відміна #звернення.
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...