• Головна
  • У прикордонників Хмельницького з'явиться сучасний мультимедійний тир (ВІДЕО)
09:04, 9 лютого 2017 р.

У прикордонників Хмельницького з'явиться сучасний мультимедійний тир (ВІДЕО)

Невдовзі курсанти відточуватимуть навики стрільби на сучасному обладнанні.

Сьогодні, 8 лютого, у прикордонній академії розповіли про роботу мультимедійного тиру, який купують у рамках Програми патріотичного виховання молоді за кошти міського бюджету.

Уже невдовзі курсанти Академії та старшокласники міста під час уроків з допризовної підготовки відпрацьовуватимуть навики стрільби на надсучасному обладнанні. Частину устаткування тиру в Академію вже доставили. Остаточно обладнати його планують до літа. З казни міста на придбання устаткування виділили 200 тис. грн, ще стільки ж профінансує державний бюджет.

Тир дозволяє стріляти різними видами куль: бойовими, гумовими, страйкбольними. Екран містить кулезбірник, який унеможливлює нещасні випадки під час навчання.

Проходить тренування так: на екрані демонструються ролики різного рівня складності. Учень має сам визначити потребу в застосуванні зброї. Після пострілів система визначає, чи уражено ціль. У випадку невдачі учень може отримати постріли у відповідь. Щоправда не бойовими кулями, а страйкбольними.

Цікаво, що значна частина навчальних фільмів не передбачає застосування зброї. Якщо учень вистрілить без потреби - оцінка буде негативною.

Мультимедійний тир дозволить проводити максимально ефективні навчання з вогневої підготовки курсантами академії та старшокласниками, не ризикуючи їхнім здоров'ям.

#тир #прикордонники #мер
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...