• Головна
  • В Україні 71 ВНЗ залишився без ліцензії
09:59, 9 лютого 2017 р.

В Україні 71 ВНЗ залишився без ліцензії

Міністерство освіти і науки України анулювало ліцензії 71 вищого навчального закладу, які розташовані на тимчасово непідконтрольною Україні території Донецької та Луганської областей, а також на територіях анексованого Криму і міста Севастополь.

"В результаті анексії Криму та збройної агресії Росії на сході України з 2014 року частина вищих навчальних закладів виявилася в населених пунктах, на території яких органи державної влади, зокрема Міністерство освіти і науки України, тимчасово не здійснюють свої повноваження", - повідомляє прес- служба Міністерства освіти України.

Протягом 2014-2016 років з Донецької та Луганської областей і Криму було переміщено близько 20 вищих навчальних закладів, які в даний час працюють на підконтрольній Україні території. Зокрема, в 2016 році на базі цих та інших уповноважених вузів почали діяльність 40 освітніх центрів "Крим-Україна" і "Донбас-Україна", в які під час вступної кампанії звернулися близько 3 350 осіб.

"1 лютого 2017 року наказами МОН NN14-л, 15-л і 16-л був затверджений перелік вузів, які позбавлені ліцензій, тобто не є легітимними і не мають права здійснення освітньої діяльності, - відзначають в прес-службі. - Зокрема , ліцензій позбавлені 32 ВНЗ 1-4 рівня акредитації, які перебувають на непідконтрольною території Донецької області, 14 вузів 1-2 рівня акредитації - на непідконтрольною території Луганської області, 25 вузів 1-4 рівня акредитації - в Криму (в тому числі, 6 приватних виклик) ".

Варто зазначити, що для тих студентів, які здобували освіту в цих навчальних закладах в Криму після 20 лютого 2014 року, хочуть, щоб їх кваліфікація, результати і період навчання визнавалися в Україні, саме для цього розроблений відповідний порядок атестації.

#ВУЗ #скасовано #дипломи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...