• Головна
  • Робота в Польщі: українцям стане складніше працевлаштуватися
12:14, 22 лютого 2017 р.

Робота в Польщі: українцям стане складніше працевлаштуватися

У Польщі вводяться нові правила працевлаштування для іноземців.

Міністерство праці, сім'ї та соціальної політики Польщі має намір оновити закон «Про сприяння працевлаштуванню», що може істотно ускладнити процедуру працевлаштування в країні для українських претендентів.

Відзначається, що таке рішення викликане директивою ЄС щодо підвищення рівня безпеки та врегулювання кількості трудових мігрантів, а також зниження рівня безробіття серед громадян ЄС. На даний момент законопроект на стадії затвердження комісією. У разі його прийняття, більшість положень, зокрема зміни в працевлаштуванні іноземців на сезонну або короткострокову роботу в Польщі.

Зараз положення, що регулюють роботу іноземців в Польщі, базуються на польському законі від 20 квітня 2004 року. Згідно з ним, громадяни шести європейських країн, а саме Вірменії, Грузії, України, Білорусі, Молдови та Росії, можуть короткочасно (максимум на 6 місяців в році) працевлаштуватися в Польщі за спрощеною процедурою. Для цього роботодавцю необхідно всього лише зареєструвати свій намір взяти на роботу іноземця та надати працівникові запрошення на роботу в Польщу.

Однак, якщо затвердять нові поправки в закон, запрошення від роботодавця вже не буде підставою для офіційного працевлаштування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#робота #ускладнення #Польща
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...