• Головна
  • Учасникам АТО пообіцяли землю у Хмельницькому
17:38, 24 квітня 2017 р.

Учасникам АТО пообіцяли землю у Хмельницькому

АТОвцям планують надалі виділяти земельні ділянки у Хмельницькому.

У переліку пільг, які передбачені для учасників бойових дій, безпосередньо зазначена і першочерговість відведення земельних ділянок для учасників АТО (членів їх сімей), що гарантується п. 14 ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Впродовж першого кварталу 2017 року для реалізації свого права до управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельної реформи Хмельницької міської ради звернулися 200 громадян цієї категорії населення, яких поставлено на чергу по наданню земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).

Протягом січня-березня цього року прийнято рішення про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок  у власність:

  • для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) – 14 учасникам АТО загальною площею 8400 кв.м;
  • для будівництва індивідуальних гаражів - 35 учасникам АТО загальною площею 763 кв.м.
  • Також прийнято рішення про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок:
  • для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – 10 учасникам АТО та 3 членам сімей загиблих учасників АТО загальною площею 8200 кв.м.;
  • для будівництва індивідуальних гаражів – 23 учасникам АТО та членам сімей загиблих учасників АТО загальною площею 535 кв.м.

Загалом у 2016 році надано земельних ділянок  у власність для будівництва жилого будинку 107 учасникам АТО.

Надано дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку 57 учасникам АТО та членам 10 членам сімей загиблих.

118 учасникам АТО надано дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#земля #ділянки #АТО
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...