• Головна
  • Результати кризового моніторингу річки Південний Буг
Ти повинен знати!
09:08, 22 червня 2017 р.

Результати кризового моніторингу річки Південний Буг

Ти повинен знати!

Перші результати кризового моніторингу річки Південний Буг

Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області в рамках проведення кризового моніторингу 21 червня проведено обстеження річки Південний Буг.

У ході обстеження інспекцією проведено відбір проб та інструментальні вимірювання вмісту розчиненого кисню у поверхневих водах в контрольних створах 500 м вище та 500 м нижче скиду зворотних вод МКП «Хмельницькводоканал» (очисні споруди№2 в с. Давидківці).

У результаті лабораторних досліджень встановлено, що вміст розчиненого кисню у пробі 500 м вище скиду становив 7,4 мг/дм 3 (при нормативному вмісті 6 мг/дм 3 ), а вміст розчиненого кисню у контрольному створі 500 м нижче скиду дорівнював 1,9 мг/дм 3 (при нормативному вмісті 6 мг/дм 3 ).

Річкова вода мала сивий колір з різким неприємним гнильно-фекальним запахом. Це, в свою чергу, може свідчити про незадовільну роботу очисних споруд №2 МКП «Хмельницькводоканал».

З метою вжиття запобіжних заходів щодо недопущення подальшого забруднення річки Південний Буг, 22 червня Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області буде проведена перевірка ефективності роботи вищевказаних очисних споруд з метою оцінки впливу на водний об’єкт.

До теми: У Хмельницькому екологи борються з борщівником та застерігають мешканців про його небезпеку (ВІДЕО)

У разі виявлення правопорушень, винні особи будуть притягнуті до відповідальності.

Крім того, працівниками інспекції продовжується кризовий моніторинг річки Південний Буг в межах території області, про результати якого та перевірку МКП «Хмельницькводоканал» громадськість буде інформовано додатково.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перевірка #річки #екологи #Південний #Буг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...