• Головна
  • «А віз і нині там»: хто відповідальний за знущання з хмельницьких онкохворих (Фото, Відео)
15:05, 28 серпня 2017 р.

«А віз і нині там»: хто відповідальний за знущання з хмельницьких онкохворих (Фото, Відео)

«А віз і нині там»: хто відповідальний за знущання з хмельницьких онкохворих (Фото, Відео)

Проблему сумнозвісних «сходів знущання» в обласному онкодиспансері досі не почали вирішувати.

Нагадаємо, що раніше ми розповідали про проблему, яка виникла у Хмельницькому обласному онкодиспансері. Тут, пацієнтам та персоналу щодня доводиться ходити розбитими та небезпечними сходами, тим самим постійно ризикуючи «загриміти» у травмпункт. Нещодавно журналіст сайту 0382.ua знову навідався до онкологічного диспансеру, аби побачити чи відбулися якісь зміни.

Ніяких зрушень. Більше того, щоразу після дощу проблема лише загострюється, хворим доводиться добиратися єдиною слизькою дорогою на променеву терапію, яку поступово розмиває вода, що стікає під час опадів.

Спускатися цими сходами ще небезпечніше, ніж підійматися. І це в суху погоду.

Чия недбалість привела до такої ситуації та чому проблема досі ніяк не вирішується? Саме на ці питання ми спробували знайти відповіді спілкуючись з директором департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Яковом Цуглевичем та з головним лікарем диспансеру Леонідом Бриндіковим.

Директора департаменту нам вдалося спіймати після засідання колегії Хмельницької ОДА. Коментар з цього приводу Яків Миколайович давав неохоче.

«Там є головний лікар. Нехай він добивається фінансування, хай пише і просить кошти. Головний лікар обласної лікарні — написав. Їм виділили 200 тисяч. А він(прим. Бриндіков) взагалі не пише, а тільки говорить», — заявив Яків Цуглевич.

У свою чергу, Леонід Бриндіков зазначив, що про проблеми онкодиспансеру в департаменті охорони здоров’я добре знають.

«А віз і нині там»: хто відповідальний за знущання з хмельницьких онкохворих (Фото, Відео), фото-3

«Проблеми всім відомі, і це не лише благоустрій навколишньої території. Нещодавно зробили ремонт в радіології, там вистачило лише на ремонтні роботи в приміщені. Сходи можливо відремонтуємо власними силами, спробуємо залучити якісь благодійні внески, а не надіятися на державні гроші. Щодо виділення коштів на онкодиспансер, то ми завжди були «в пасинках» для департаменту охорони здоров’я», — розповів Леонід Миколайович.

«А віз і нині там»: хто відповідальний за знущання з хмельницьких онкохворих (Фото, Відео), фото-4

Також головний лікар запросив провідати онкологічний диспансер депутатів облради і посадовців ОДА, аби на власні очі побачити ситуацію навколо закладу.

А зараз питання з благоустроєм території, коштами, сходами та іншими проблемами, просто, повисли в повітрі. І поки в кабінетах не можуть визначитися на кого перекласти відповідальність за спільні проблеми, страждають від цього звичайні люди: хворі та персонал.

«А віз і нині там»: хто відповідальний за знущання з хмельницьких онкохворих (Фото, Відео), фото-5

Вже зовсім скоро проходитиме конкурс на зайняття посади головного лікаря онкодиспансеру. Леонід Бриндіков участі брати в ньому не буде, тому з проблемами закладу доведеться зіткнутися вже новій людині.

Ми обов’язково слідкуватимемо за розвитком ситуації та повідомимо вам про зміни або ж чергове ігнорування нагальних питань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#онкодиспансер #сходи #Хмельницький
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...