• Головна
  • У хмельницькій школі майже 500 дітей змушені навчатися в тісноті та без комп’ютерів (Фото)
11:24, 5 жовтня 2017 р.

У хмельницькій школі майже 500 дітей змушені навчатися в тісноті та без комп’ютерів (Фото)

У хмельницькій школі майже 500 дітей змушені навчатися в тісноті та без комп’ютерів (Фото)

Про проблему з недостатньою кількістю навчальних приміщень та цілковитою відсутністю комп’ютерної техніки заговорили батьки дітей, що відвідують хмельницьку ЗОШ №4.

Початковий навчальний заклад І-го ступення розташований у Південно-Західному мікрорайоні на вулиці Тернопільській. Його проектна потужність складає 210 чоловік, зараз же у ЗОШ №4 навчається 448 учнів. Як повідомили журналісту 0382.ua у школі, через катастрофічну нестачу навчальних приміщень, змушені орендувати три аудиторії в сусідньому ТБЛ імені Артема Мазура.

«У зв’язку з тим, що перейшли на одну зміну навчання, орендуємо навчальні приміщення в ліцею. Нам, в першу чергу, потрібна добудова, бо заклад розрахований на вдвічі менше дітей, ніж тут навчається. Зараз цю проблему підняла батьківська рада. Вони створили звернення в Єдиній системі місцевих петицій та ходили, безпосередньо, в департамент», — розповіла нам директор ЗОШ №4 Інна Олександрівна Шпичко.

У хмельницькій школі майже 500 дітей змушені навчатися в тісноті та без комп’ютерів (Фото), фото-1

Петиція від батьків поки набрала 418 підписів, а розмова з директором департаменту, за словами батьків, закінчилася на позитивній ноті. Роман Миколаїв запевнив, що про проблему вони знають, але коли її почнуть вирішувати залишається не відомо, адже кошти на добудову ще не виділяли. Також батьки скаржаться на відсутність персональних комп’ютерів для проведення уроків інформатики. Є лише 7 ноутбуків, на яких вчителі можуть лише показати щось, а про виконання практичних робіт на кількох ноутбуках, коли в класі понад 30 дітей — мова взагалі не ведеться.

«В кожному класі є ноутбук для вчителя та телевізор. Вчитель інформатики на екрані може лише показати, як виконувати завдання. Тому, діти здобувають більш теоретичні, а не практичні знання з цього предмету, хоча наш вчитель намагається приділити увагу кожному та дати можливість по-черзі хоча б виконати якесь завдання», — продовжила директор.

Про ці ж проблеми говорить і голова батьківського комітету Ірина Рижук. Вона одна з тих, хто ініціював створення петиції та звертався у департамент освіти та науки Хмельницького.

«В мене тут навчається вже друга дитина. Проблема з приміщенням виникала ще 5 років тому, коли була менша кількість дітей. Тоді це питання піднімалося, збирали підписи, але вирішити його не вдалося. І вже цьогоріч, на батьківських зборах ми вирішили, що проблему якось потрібно вирішувати та створили петицію», — зазначила Ірина Володимирівна.

У хмельницькій школі майже 500 дітей змушені навчатися в тісноті та без комп’ютерів (Фото), фото-2

Поки батькам залишається чекати, коли петиція збере 500 підписів. Після цього, знову ж, доведеться очікувати на її розгляд. Голова батьківського комітету зазначила, що все-таки надіється на підтримку від влади та позитивне вирішення проблеми.

Нагадаємо, що цього року біля хмельницьких шкіл з'явилися велопарковки за 150 тисяч гривень.

Будьте в курсі усіх подій та найцікавіших новин Хмельницького, підписуйтеся на нашу Facebook спільноту, а також Viber, та Youtube  канали.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школа #Тернопільська #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...