Головний лікар хмельницького онкодиспансеру: «Перестаньте тролити ті сходи»

Головний лікар хмельницького онкодиспансеру: «Перестаньте тролити ті сходи», Бойко Роман

Розбиті сходи біля обласного онкологічного диспансеру, по яких ходять хворі та медичний персонал, тепер слизькі та присипані снігом. А тепер, поспілкувавшись з головним лікарем, нам сказали, що їх просто «немає».

Нагадаємо, що тему благоустрою навколишньої території Хмельницького обласного онкологічного диспансеру ми порушували ще минулого літа. Тоді, відвідувачі зверталися до нас з приводу зруйнованих сходів біля радіології.

Головний лікар хмельницького онкодиспансеру: «Перестаньте тролити ті сходи», фото-1

Реагуючи на звернення, які продовжили до нас надходити, журналіст сайту 0382.ua завітав в онкологічний диспансер через півроку. З часу першого нашого візиту тут змінився головний лікар, але не ситуація з благоустроєм. Тепер посаду головного займає В’ячеслав Мороз, адже контракт з Леонідом Бриндіковим закінчився ще восени.

Ми переконалися, що все залишилось без змін. Тепер тут стало ще й слизько, а ходити — небезпечніше.

Головний лікар хмельницького онкодиспансеру: «Перестаньте тролити ті сходи», фото-2 Головний лікар хмельницького онкодиспансеру: «Перестаньте тролити ті сходи», фото-3

Щоб дізнатися, коли хворим стане пересуватися зручніше та безпечніше., ми звернулися до головного лікаря онкодиспансеру. В’ячеслав Анатолійович попросив «не тролити» сходи, адже вони не знаходяться на балансі закладу. І на камеру, взагалі, говорити відмовився.

Головний лікар хмельницького онкодиспансеру: «Перестаньте тролити ті сходи», фото-4

«Мені відомо, що розроблена проектно-кошторисна документація на благоустрій обласної лікарні та онкологічного диспансеру. Сходів, згідно з проектом, в онкодиспансері немає. Перестаньте їх тролити. Ми зробили перехід через радіологію», — сказав В’ячеслав Мороз

Щодо обласної лікарні, то за кілька метрів від вищезгаданого, знаходиться ще один шлях вибратися нагору; сходи, які ніби-то закрили на ремонт ще влітку. Такими ж розбитими вони залишаються й до сьогодні, але люди продовжують з складнощами та обережністю користуватися ними. Спробуйте знайти відмінності (окрім пори року).

Літо 2017 Зима 2018

Сайт 0382.ua направив запит в Департамент охорони здоров’я ХОДА, тому історія з покращенням умов для пересування хворих обов’язково матиме своє продовження. У зв’язку зі зверненнями користувачів та відвідувачем, ми продовжимо слідкувати за розвитком ситуації з благоустроєм як онкодиспансеру, так і обласної лікарні.

онкодиспансер Хмельницький сходи ремонт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі