
14:43, 2 квітня 2018 р.
Симчишин особисто перевіряє якість харчування у дитсадках

Мер Хмельницького обіцяє приїздити в ДНЗ без попередження.
Олександр Симчишин взявся особисто моніторити якість харчування в дитячих садках. Про це міський голова повідомив на своїй сторінці у ФБ.
За словами мера, перевірки будуть проводитися без попередження, а приїжджатиме він у заклади особисто та спонтанно.
Нагадаємо про проблеми з харчуванням дітей минулого року: Не ситі діти: чому в дитсадки Хмельницького вже місяць не привозять м’ясо та сир (ФОТО)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:51
23 червня
ТОП новини
Оголошення
01:40, 17 червня
113
10:18, 11 червня
20
23:01, 15 червня
10:17, 11 червня
15:17, 22 червня
2