Красивий Великдень: У Хмельницькому засвітили 3-метрову писанку. ФОТО.ВІДЕО

Красивий Великдень: У Хмельницькому засвітили 3-метрову писанку. ФОТО.ВІДЕО, Барна Лілія

Проскурівська святково прикрашена до Великодня

6 квітня у центрі міста засяяло Великоднє яйце з пасхальним кроликом, окрім того напередодні свята було встановлено 22 великодні писанки, облаштовано ярмарок, ілюмінацією прикрашено дерева та янголята. 

Красивий Великдень: У Хмельницькому засвітили 3-метрову писанку. ФОТО.ВІДЕО, фото-1 Красивий Великдень: У Хмельницькому засвітили 3-метрову писанку. ФОТО.ВІДЕО, фото-2 Красивий Великдень: У Хмельницькому засвітили 3-метрову писанку. ФОТО.ВІДЕО, фото-3 Красивий Великдень: У Хмельницькому засвітили 3-метрову писанку. ФОТО.ВІДЕО, фото-4 Красивий Великдень: У Хмельницькому засвітили 3-метрову писанку. ФОТО.ВІДЕО, фото-5 Красивий Великдень: У Хмельницькому засвітили 3-метрову писанку. ФОТО.ВІДЕО, фото-6 Красивий Великдень: У Хмельницькому засвітили 3-метрову писанку. ФОТО.ВІДЕО, фото-7 Красивий Великдень: У Хмельницькому засвітили 3-метрову писанку. ФОТО.ВІДЕО, фото-8 Красивий Великдень: У Хмельницькому засвітили 3-метрову писанку. ФОТО.ВІДЕО, фото-9 Красивий Великдень: У Хмельницькому засвітили 3-метрову писанку. ФОТО.ВІДЕО, фото-10 Красивий Великдень: У Хмельницькому засвітили 3-метрову писанку. ФОТО.ВІДЕО, фото-11 Красивий Великдень: У Хмельницькому засвітили 3-метрову писанку. ФОТО.ВІДЕО, фото-12 Красивий Великдень: У Хмельницькому засвітили 3-метрову писанку. ФОТО.ВІДЕО, фото-13 Красивий Великдень: У Хмельницькому засвітили 3-метрову писанку. ФОТО.ВІДЕО, фото-14 Красивий Великдень: У Хмельницькому засвітили 3-метрову писанку. ФОТО.ВІДЕО, фото-15 Красивий Великдень: У Хмельницькому засвітили 3-метрову писанку. ФОТО.ВІДЕО, фото-16 Красивий Великдень: У Хмельницькому засвітили 3-метрову писанку. ФОТО.ВІДЕО, фото-17 Красивий Великдень: У Хмельницькому засвітили 3-метрову писанку. ФОТО.ВІДЕО, фото-18 Красивий Великдень: У Хмельницькому засвітили 3-метрову писанку. ФОТО.ВІДЕО, фото-19

Фото: ХМР

На гігантських писанках можна прочитати назву міста та побачити культурні події які будуть у Хмельницькому впродовж цього року. 

Проскурівська святковоприкрашена Великодень
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі