• Головна
  • Кримінальний продаж квартири за 1 млн грн: Хмельницькому адвокату оголошено підозру
17:50, 20 червня 2018 р.

Кримінальний продаж квартири за 1 млн грн: Хмельницькому адвокату оголошено підозру

Прокурор Хмельницької області повідомив адвокату про підозру у вчиненні корупційних правопорушень, що спричинили мільйонний збиток

Сьогодні, 20 червня 2018 року, прокурором Хмельницької області Олегом Синишиним одному із адвокатів регіону повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки), ч. 2 ст. 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

Читайте також: У Хмельницькому мама продала своїх дітей за 35 тис дол США. ФОТО

В ході досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що адвокат, перебуваючи у 2012 році на посаді юрисконсульта в одній із банківських установ, від імені начальника відділу банку склав завідомо неправдивий офіційний документ – лист з проханням зняти заборону відчуження нерухомого майна, який підписав, завірив печаткою та надав нотаріусу.

Кримінальний продаж квартири за 1 млн грн: Хмельницькому адвокату оголошено підозру, фото-1

На підставі цього листа приватним нотаріусом із державних реєстрів вилучено відповідні записи.

В результаті таких неправомірних дій службовця банку, 4-х кімнатна квартира у м. Хмельницькому вартістю близько 1 млн. грн., яка перебувала в іпотеці банку для забезпечення виконання місцевою мешканкою та її чоловіком грошових зобов’язань за отриманими ними кредитами в розмірі понад 183 тис. доларів США, була відчужена власниками на користь третіх осіб.

Читайте також: 20 червня під час несення служби загинули двоє військових з Хмельниччини

Отриманими від реалізації майна грошовими коштами боржники розпорядилися на власний розсуд, а не для погашення заборгованості по кредитним зобов'язанням. Внаслідок цього, через позбавлення банківської установи можливості звернути стягнення на предмет іпотеки, інтересам юридичної особи спричинено тяжкі наслідки.

Наразі у кримінальному провадженні тривають слідчі дії, спрямовані на всебічне, повне, неупереджене дослідження усіх обставин злочинів та завершення досудового розслідування.

#кримінал #продаж #кредит
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...