На Хмельниччині в середньому працівники отримують платню вдвічі вищу мінімалки

На Хмельниччині в середньому працівники отримують платню вдвічі вищу мінімалки, Барна Лілія

Найнижча зарплата у працюючихв закладах з тимчасового розміщування й організації харчування та на підприємствах з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності

У січні-липні 2018 р. розмір середньої номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій в області становив 6992 грн, що в 1,9 раза більше мінімальної заробітної плати (3723 грн) і на чверть більше порівняно з відповідним періодом 2017 р.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці належали фінансова та страхова діяльність, а серед промислових видів діяльності - постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці області в 1,5 та 1,6 рази відповідно.

Найнижча заробітна плата спостерігалася в закладах з тимчасового розміщування й організації харчування та на підприємствах з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (відповідно 50,2% та 67,1% від середнього рівня по області).

Індекс реальної заробітної плати в січні-липні 2018 р. порівняно з відповідним періодом 2017 р. становив 111,7%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі