
11:34, 25 січня 2019 р.
Рух по Тернопільській буде обмежено: як курсуватиме хмельницький транспорт

З 26 січня до 1 лютого з 8.00 до 17.00 КП по зеленому будівництву і благоустрою міста продовжує термін виконання робіт з омолодження дерев на вулиці Тернопільській, на відрізку від вулиці Кам’янецької до вулиці Тернопільської, №13/1. Роботи продовжено через погані погодні умови.
Рух транспорту на вказаній ділянці вулиці буде перекрито.
Тролейбуси, що курсують за маршрутами №№ 7, 11, та автобусні маршрути №№ 18, 25, 25 а, 52 здійснюватимуть об’їзд цієї ділянки дороги вулицею Молодіжною та Інститутською.
Адміністрація комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
Читайте також: У Хмельницькому шахраї "розмитнюють" євробляхи: ошукані власники йдуть до поліції
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Проєкти, які змінюють Хмельниччину та Тернопільщину
Новини компаній
15:00
22:47
Вчора
Вибір запірної арматури для систем опалення та водопостачання
Новини компаній
15:00
Вчора
Оголошення
10:56, 19 квітня
15:58, 10 квітня
10:56, 19 квітня
10:56, 19 квітня
10:56, 19 квітня