5 міфів про аквапарк 7 Океан у Хмельницькому

5 міфів про аквапарк 7 Океан у Хмельницькому

Аквапарк — територія справжнього відпочинку, що поєднує у собі сучасні водні атракціони, басейни, безпечне дитяче містечко та екстремальні гірки для дорослих.

Це прекрасне місце для проведення часу всією сім'єю чи у компанії веселих друзів. Та існують деякі упереджені погляди, так звані міфи, що змушують Вас сумніватися і запитувати себе : ”А чи справді тут безпечно для мене і моєї сім'ї? Тому сьогодні поговоримо про МІФИ аквапарку!

Міф 1. Антисанітарія

Ніхто не сперечається у тому, що більшість наших відвідувачів — діти, тому чистота та якість води на гірках, у басейнах, аквапарку у цілому повинна бути на найвищому рівні. Саме тому нами використовується сучасна європейська система підготовки води, що включає систему очищення та систему знезараження води. Регулярно беруться проби для проведення лабораторних її досліджень. За результатами яких, вода в аквапарку “7 Океан” відповідає нормам та вимогам ДСТУ. Ми турбуємося за кожного з наших відвідувачів, тому якість води у басейнах відповідає рівню питної води, не чинить негативної дії навіть на ніжний дитячий організм.

Міф 2. Розважатися в аквапарку небезпечно.

Безперечно, водні атракціони — місце підвищеної небезпеки. Саме тому, за Вашою безпекою в аквапарку “ 7 Океан” постійно слідкують близько 8 рятівників. Біля кожної гірки знаходиться інструктор, який пояснює правила поведінки на атракціоні, слідкує за виконанням вікових та вагових обмежень встановлених правилами його експлуатації, пояснює порядок Ваших дій на кожному етапі.

За більш ніж 3 роки роботи аквапарку ”7 Океан” його відвідали більше ніж 50 000 осіб з Хмельницької, Вінницької, Чернівецької, Тернопільської областей. За цей час стався 1 нещасний випадок з легким травмуванням відвідувача, який був спричинений виключно НЕДОТРИМАННЯМ ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ ним самим. Саме тому необхідно дотримуватися усіх правил, що озвучують інструктори та тих, що прописані біля кожного атракціону.

Конструкція атракціонів безшовна, саме тому виключається можливість травмуватися під час користування ними. Підлога в аквапарку виготовлена зі спеціального матеріалу, що дозволяє з легкістю ходити по ньому навіть босими мокрими ногами, не ковзаючись. На території аквапарку постійно чергує мед персонал, що за необхідності, допоможе Вам з вирішенням проблем, що виникли.

Міф 3. Небезпечно залишати речі у роздягальнях.

Крім того, що Вас турбує власна безпека на гірках, не менше Ви задумуєтесь чи безпечно залишати власні речі без нагляду. Безперечно, кожен з нас завжди має при собі якісь важливі документи, коштовні гаджети, чи, банально, гаманець.

Зовсім не доречним буде носити за собою пакунок з особистими речами, що заважатиме Вам повністю розслабитися і насолоджуватися відпочинком! Запевняємо Вас, що в аквапарку “7 Океан” Ви можете не турбуватися за безпеку своїх речей. Адже кожному відвідувачеві видається магнітний ключ у вигляді браслету, що підходить лише до Вашої шафки. Плюс такого ключа ще й у тому, що Вам немає потреби його кудись ховати, боятися загубити й т.п. Просто одягли на зап’ястя і забули за нього. Речі у надійному місці, Ви не переймаєтесь і насолоджуєтеся відпочинком.

Міф 4. Сумнівний контингент.

На території самого аквапарку працює кафе, де у разі необхідності Ви можете попоїсти. Так, як більшість наших відвідувачів відпочивають сім'ями та приходять до нас на декілька годин, а активний відпочинок на воді досить енергозатратний, то дане місце користується популярністю. Можливо дехто з Вас переймається, що у такому місці, як кафе, можна зустріти осіб у стані алкогольного сп'яніння, або тих, хто поводить себе невідповідним чином. Хочемо Вас заспокоїти, це зовсім не так! Як уже наголошувалося, більшість наших відвідувачів приходять сюди для сімейного відпочинку з дітьми, бабусі та дідусі з онуками. До того ж в кафе відсутні алкогольні напої (лише слабоалкогольний напій — пиво), а за порядком слідкує охорона. Тому не варто перейматися тим, що хтось може порушувати Ваш спокій неприйнятною поведінкою.

Міф 5. Хлор у воді.

Кожен з басейнів нашої аквазони має окрему, сучасну, європейську водопідготовку. Кожна з цих систем включає систему очищення та систему знезараження води гіпохлоридом натрію (розчином, який має вміст вільного хлору без кольору та запаху). Це обладнання виготовлене ведучими виробниками сучасного басейного обладнання. Ці системи працюють в автоматичному режимі за заданими параметрами згідно з вимогами нормативних актів нашої держави.

Обслуговуючий персонал контролює працездатність та правильність спрацювання цих систем кожні 30 хв. Результати спостережень фіксуються у технічній документації по кожному басейну окремо.

З моменту відкриття аквапарку збоїв в роботі обладнання не було і всі системи по сьогодні працюють справно.

Окрім цього комфортний мікроклімат аквазони забезпечують 2 вентиляційні установки ведучого італійського виробника кліматичної техніки. Ці установки працюють в автоматичному режимі та контролюються нашими працівниками кожні 30 хв.

За аналізами звернень відвідувачів нашого аквапарку, основною причиною скарг є - не дотримання окремими відвідувачами відповідних правил відвідування аквазони, таких як, прийняття душу, приймання їжі у не відведених для цього місцях, використання мильних засобів у джакузі, та не дотримання відповідних вимог батьками дітей у Дитячій зоні.

Не дотримання вище перелічених правил приводить до того, що дієві засоби знезараження води вступаючи в реакцію з цим брудом формують при цьому хлораміни (з’являється запах хлору). Враховуючи великий об’єм приміщення аквазони вентиляційним установкам необхідно 1,5-2 години безперервної роботи для відновлювання комфортного повітря аквазони.

Головними умовами комфортного перебування в аквазоні є дотримання необхідних вимог та правил відвідувачами аквапарку.

Читайте також: Хмельницький 7 Океан в лідерах у світі аквапарків України

У цій статті ми розглянули 5 основних міфів, що стосуються відпочинку в аквапарку. Сподіваємось, що ми змогли розвіяти деякі Ваші сумніви та дати відповіді на існуючі запитання. Чекаємо Вас в аквапарку “7 Океан” у Хмельницькому, у місці, де Ви можете відпочити усією сім'єю! У місці, де безпечно, зручно, весело та цікаво!

Аквапарк 7 ОКЕАН – 7okean.com

міф аквапарк хмельницький 7_океан
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі